kadr z „MATA TOUR TRAILER"

Mata rusza w trasę koncertową! Raper odwiedzi dziesięć polskich miast

Podziel się newsem:

Młody Matczak zapowiedział Mata Tour. Raper na przełomie lata i jesieni odwiedzi dziesięć miejscowości. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź trasy.

Matczak rusza w solową trasę koncertową

Przed chwilą na kanale SBM Label ukazał się oficjalny zwiastun Mata Tour, czyli cyklu solowych koncertów, które wykona Młody Matczak. Za reżyserię spotu odpowiada Mac Adamczak. Dyrektorem artystycznym przedsięwzięcia jest Kamil Żmuda.

Zobacz: Mata przy Schodkach: stopniowanie napięcia nad Wisłą [relacja]

Raper pojawi się w dziesięciu największych miastach w Polsce. Pierwszy występ odbędzie się 14 lipca we Wrocławiu. Mata Tour zakończy się 7 października w stolicy Wielkopolski. Na razie organizatorzy imprezy nie podali lokalizacji.

Mata Tour – sprawdź daty

  • 14 lipca – Wrocław
  • 23 lipca – Kraków
  • 30 lipca – Kołobrzeg
  • 07 sierpnia – Gdańsk
  • 03 września – Lublin
  • 10 września – Rzeszów
  • 16 września -Toruń
  • 22 września – Białystok
  • 01 października – Łódź
  • 07 października – Poznań

Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć wyjątkowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu – rodzinnym mieście Michała. Nieoczywiste lokalizacje i wyjątkowa oprawa audiowizualna to znak rozpoznawczy trasy. Sami sprawdźcie, jak Młody Matczak rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata.

– czytamy w opisie trasy

MATA TOUR TRAILER

Utwory z Młodego Matczaka ponownie usłyszymy na żywo

Młody Matczak, czyli drugi studyjny album Maty, ukazał się 1 października zeszłego roku. Znalazły się na nim takie hity jak Blok, Patoreakcja, Szafir czy Papuga. Obok gospodarza wystąpili m.in. Quebonafide, Malik Montana i Taco Hemingway. Krążek w dwadzieścia sześć dni od premiery sprzedał się w nakładzie przekraczającym dziewięćdziesiąt tysięcy egzemplarzy. Za tak wysoką sprzedaż Związek Producentów Audio Video przyznał raperowi potrójnie Platynową Płytę.

Ostatnią dotychczasową okazją, by usłyszeć najświeższy materiał zawodnika SBM Label, oprócz ostatniego koncertu na Schodkach w Warszawie, był występ rapera na Lotnisku Bemowo.

Mata – Młody Matczak

Młody Matczak zapowiedział Mata Tour. Raper na przełomie lata i jesieni odwiedzi dziesięć miejscowości. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź trasy. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →