fot. kadr z klipu „Schodki"

Mata wraca na Schodki? Są przesłanki na koncert na otwarcie sezonu


23 maja 2022

Podziel się newsem:

Mata ucichł na jakiś czas na rzecz Skutego Bobo, lecz okres matur to dla niego naturalny czas działania. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo raper wraz ze swoim składem Gombao 33 zagra kolejny, już nie do końca spontaniczny koncert na warszawskich Schodkach.

Mata – matura już za nim, ale wspomnienia nadal żywe

Album 100 dni do matury ma już ponad dwa lata, lecz ze względu na jego specyfikę, przypuszczam, że co roku w okresie majowym będzie przeżywał swój mały renesans. Pomijając także koncept płyty opartej w dużej mierze na egzaminie dojrzałości, krążek obfituje w letniaczki, które nadal się sprawdzają przy chillowaniu w letnich miejscówkach, nie tylko na warszawskich Schodkach.

Mata jak dotąd nie wychyla się z nowymi inicjatywami – jego ostatnią koncertową aktywnością był gościnny występ u Quebonafide, a na nowych trackach jego fani słyszeli co najwyżej o Skutym Bobo. Alter ego rapera zapowiedziało jednakże rychły powrót Michała. A jak lepiej takowy zainaugurować od powtórzenia ikonicznego koncertu na barce?

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Macie

Mata koncert na schodkach
kadr z klipu Schodki Maty

Będzie koncert na Schodkach?

Do tej pory Mata zagrał na Schodkach dwa koncerty – pierwszy 26 czerwca 2020 roku, drugi 21 maja 2021 roku. Na portalu Analizy i Obliczenia w Rapie pojawiła się dokładna interpretacja obu dat w związku z maturami, jakie miały miejsce w te dni. Na podstawie owych informacji, na stronie AiOwR wytypowano dzień, w którym Michał zagra kolejny koncert na Schodkach – po odrzuceniu 20 maja, który pasował do schematu ze względu na m.in. dzień tygodnia (piątek), ustalono, że artysta wystąpi nad Wisłą dziś – 23 maja 2022 roku.

W tym roku wiemy już, że na pewno nie zagra w dzień egzaminów ustnych, ponieważ te maturzyści mają już za sobą. Pozostaje zatem tylko opcja przedmiotów na poziomie dwujęzycznym. Widzimy tutaj ciekawą odwrotność względem poprzedniego roku, ponieważ wówczas:- grał koncert w dzień ustnych (dzień roboczy po przedmiotach dwujęzycznych)- w tym roku mógłby zagrać dzień roboczy po maturach ustnych (w dzień zdawania przedmiotów dwujęzycznych)

Wynika z tego, że dniem koncertu może okazać się poniedziałek 23 maja, jednakże musimy znaleźć więcej zależności. Spójrzmy na otrzymane daty:
21 05 2021 = 21 + 5 + 2021 = 2047
23 05 2022 = 23 + 5 + 2022 = 2050
Zauważmy, że 2050 – 2047 = 3

Wiążąc to z informacją, że miałby to być trzeci koncert rapera, otrzymalibyśmy liczbę 33, która nie mogła pojawić się tutaj przypadkiem. Zatem te dni muszą być ze sobą powiązane.

Odpowiedź: Według powiązań między maturami oraz liczbami koncert MATY na barce powinien odbyć się w poniedziałek 23 maja.

– Analizy i Obliczenia w Rapie

Jakby to nie wystarczyło na potwierdzenie teorii, zarówno Mata, jak i ekipa Gombao 33 udostępnili w nocy na Instagramie numer Schodki, co działo się zawsze przed ich zapowiedzianym-niezapowiedzianym koncertem. Kto zbiera ekipę i leci dzisiaj nad Wisłę?

mata schodki koncert
screen z Instagrama

Mata – Schodki

Mata ucichł na jakiś czas na rzecz Skutego Bobo, lecz okres matur to dla niego naturalny czas działania. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo raper wraz ze swoim składem Gombao 33 zagra kolejny, już nie do końca spontaniczny koncert na warszawskich Schodkach. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →