kadr z teledysku „Jesień" Quebonafide

Quebonafide dziś gra za stówę, a jutro za dychę – ciąg dalszy trasy „Jakub On Stage” [aktualizacja]


10 maja 2022

Podziel się newsem:

Quebonafide równolegle ze swoją trasą PSYCHO RELATIONS ciągnie drugie tournée i gra koncerty w niewielkich klubach w małych miejscowościach. Dziś kolejna odsłona projektu Jakub On Stage.

Quebonafide to Jakub Grabowski (po godzinach)

W niedzielę zagrał swój, jak sam powiedział, najlepszy koncert w życiu na wyprzedanym Torwarze, a dziś pakuje się do busa, żeby wystąpić w… Raciążu. Miasteczko w powiecie płońskim w województwie mazowieckim według danych z 2006 roku liczy sobie 4 752 mieszkańców, więc nawet gdyby do Miejskiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji przyszli wszyscy raciążanie, nie byłaby to publika, do jakiej przyzwyczajony jest Quebonafide.

Co innego Kuba czy może raczej Jakub Grabowski, bo pod takim aliasem raper wyjechał w szumnie nazwaną Mega Hip-Hop Tour. Artysta zapewnia, że wszystkich, którzy przyjdą, czeka moc atrakcji: będzie rozgrzewka, za którą odpowie DJ MOYES, a na scenie pojawią się także goście. Pierwszy koncert z owej trasy odbył się 30 kwietnia w Zgierzu, gdzie artysta wykonał między innymi hity z Eklektyki a także kultowe Suczki Ascetoholixa.

Ten drugi występ Jakuba Grabowskiego zapewne nie będzie też jego ostatnim, bo jaka trasa kończy się na dwóch przystankach?

Przeczytaj: Quebonafide przyczyną gorącej prośby: raperzy, grajcie z bandem [opinia]

Jakub Grabowski On Stage Quebonafide
Twitter/@MlodyGrabus

Czasem dobrze mieszkać w małym mieście

Czas więc obstawiać, do jakich miast zawita w niedalekiej przyszłości Jakub Grabowski. Jako Quebonafide ma do zagrania jeszcze cztery koncerty PSYCHO RELATIONS (w reżyserii Grzegorza Jarzyny) we Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie oraz Gdańsku. Kolejne przystanki trasy Jakub On Stage mogą więc pojawić się między tymi miastami. Nie miałeś szansy pojawić się w stolicy województwa? Żaden problem. Być może w środę Kuba będzie grać właśnie u ciebie.

Wjazd na koncerty Quebonafide z trasy Jakub On Stage kosztuje 10 złotych i jest płatny na bramce. Pamiętajcie o gotówie!

A gdzie dziś zagra Quebonafide aka Jakub Grabowski?

Oficjalnie-nieoficjalnie, kolejny koncert Quebo z trasy Jakub On Stage odbędzie się dziś, tj. 13 maja w Obornikach. Śląskich lub tych pod Poznaniem – osobiście obstawiałabym Śląskie, bo to jest akurat trasa między Wrocławiem a stolicą Wielkopolski, gdzie raper gra w niedzielę swoje PSYCHO RELATIONS.

Start koncertu: prawdopodobnie typowo o 19, bilety jak zwykle do nabycia na bramce. W jakim klubie? Info zapewne pójdzie za niedługo.

Quebonafide jakub on stage
screen z Twittera

Quebonafide równolegle ze swoją trasą PSYCHO RELATIONS ciągnie drugie tournée i gra koncerty w niewielkich klubach w małych miejscowościach. Dziś kolejna odsłona projektu Jakub On Stage. Quebonafide to Jakub Grabowski (po godzinach) W niedzielę zagrał swój, jak sam powiedział, najlepszy koncert w życiu na wyprzedanym Torwarze, a dziś pakuje się do busa, żeby wystąpić w… […]

Kup bilet na ArEs x Filipek x Bonson | 3 czerwca w Poznaniu

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →