kadr z teledysku "Jesień"

Quebonafide, a właściwie Jakub Grabowski, zagrał niespodziewany koncert w okolicach Łodzi

Podziel się newsem:

Jakub Grabowski (Quebonafide) zagrał w sobotę koncert-niespodziankę. Raper pojawił się na scenie jednego ze zgierskich klubów.

Jakub Grabowski zorganizował koncert

W sobotę 30 kwietnia na Twitterze Kuby Grabowskiego pojawił się tweet zapowiadający wydarzenie-niespodziankę. Z jego treści wynikało, że tego samego dnia o 19:00 w Klubie Agrafka przy ul. Mielczarskiego 1 w Zgierzu koło Łodzi odbędzie się koncert Jakuba. Wstęp na imprezę miał wynosić dziesięć złotych.

Zobacz: Quebonafide zagrał na koncercie 2 nowe piosenki

Post spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i optymizmem wśród fanów rapera. Koncert wchodzący w skład Mega Hip-Hop Tour rzeczywiście odbył się danego dnia. Mimo bardzo krótkiego czasu na reakcję klub został wyprzedany. Fragmenty imprezy pojawiły się na Insta Stories DJ-a Moyesa. Widzieliśmy na nich, jak Jakub Grabowski wykonywał m.in. Suczki Ascetoholix, a obecni na koncercie wspominają również o hitach z Eklektyki. Nie wiadomo, czy Jakub zdecyduje się jeszcze na kolejne koncerty organizowane tego samego dnia, czy była to jednorazowa sytuacja.

jakub grabowski quebonafide jakub on stage zgierz klub agrafka
plakat promujący koncert w Zgierzu

Nie tylko Jakub Grabowski ruszył w trasę. Quebonafide także

Jakub Grabowski niespodziewanie wyprzedał zgierski klub, a Quebonafide zapełnia kolejne hale w całej Polsce. Autor Romantic Psycho od 21 kwietnia jest w trasie Psycho Relations, którą zakończy koncert 27 maja w ERGO ARENIE w Trójmieście. Najbliższe show, które da raper, odbędzie się w warszawskim Torwarze.

Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations – gdzie i kiedy?

Quebonafide dodatkowy koncert w Warszawie Psycho Relations
Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations

Jakub Grabowski (Quebonafide) zagrał w sobotę koncert-niespodziankę. Raper pojawił się na scenie jednego ze zgierskich klubów. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →