kadr z teledysku

„Benz-Dealer” Quebonafide i Tommy’ego Casha sprzedane za kilkadziesiąt tysięcy złotych


06 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Forxst, producent singla Benz-Dealer, poinformował, że pierwotna wersja utworu z 2017 roku została sprzedana. Hit, który stworzyli Quebonafide i Tommy Cash kupiono za kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Forxst sprzedał Benz-Dealera

Forxst nie tylko wyprodukował utwór, ale jest również osobą, która stoi za wystawieniem pierwotnej wersji singla na sprzedaż. Beatmaker na nagraniu sprzed czterech lat zarobił w formie NFT ponad czterdzieści osiem tysięcy złotych. Wieść o ukończeniu transakcji pojawiła się na koncie instagramowym producenta.

Zobacz: Jeden z fanów ma dożywotni wstęp na koncerty Quebonafide. Dlaczego?

forxst quebonafide benz-dealer tommy cash
media społecznościowe Forxsta

Benz-Dealer w wersji z 2017 roku został wystawiony na sprzedaż pod koniec sierpnia. Całe nagranie trwa niecałe półtorej minuty, a słychać na nim wyłącznie Quebonafide. Oprócz braku Tommy’ego Casha, różni się również bit, na którym nawija Que. Pierwotnie utwór kosztował 5 ETH, czyli nieco ponad sześćdziesiąt tysięcy złotych. Osoba, która kupiła od Forxsta nagranie ma prawo do zrobienia z utworem, co zechce.

Tommy Cash x Quebonafide – Benz-Dealer

Quebonafide w ostatniej trasie koncertowej

Współautor Benz-Dealera w październiku ogłosił nową odsłonę trasy koncertowej promującą płytę ROMANTIC PSYCHO. Quebonafide przemianował tournée na Psycho Relations. Założyciel QueQuality ruszy w Polskę wiosną i odwiedzi siedem miast, występując w największych obiektach w Polsce. Trasę rozpocznie show Katowicach, a finał odbędzie się w Trójmieście.

Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations – gdzie i kiedy?

21.04.2022 – MCK Katowice
24.04.2022 – TAURON Arena Kraków
08.05.2022 – COS TorwarWarszawie
12.05.2022 – Hala Stulecia Wrocław
15.05.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A)
21.05.2022 – Netto Arena Szczecin
27.05.2022 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Przeczytaj także: Krzysztof w piątek: koniec Quebonafide, czyli duża ciekawość bez zaskoczenia

quebonafide psycho relations quequality
Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations, fot. materiały prasowe

Odświeżona formuła zaplanowanych występów, komentarz do aktualnej rzeczywistości oraz efekt pracy nad nowym materiałem, który powstaje w oczekiwaniu na spotkanie z fanami. Oczywiście podczas trasy nie zabraknie również utworów z albumu Romantic Psycho. Ale to nie wszystko. Przez dwa lata Quebonafide przygotował dla fanów wiele niespodzianek.

– zapewniają organizatorzy.

Forxst, producent singla Benz-Dealer, poinformował, że pierwotna wersja utworu z 2017 roku została sprzedana. Hit, który stworzyli Quebonafide i Tommy Cash kupiono za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Forxst sprzedał Benz-Dealera Forxst nie tylko wyprodukował utwór, ale jest również osobą, która stoi za wystawieniem pierwotnej wersji singla na sprzedaż. Beatmaker na nagraniu sprzed czterech lat zarobił w […]

GRUBY MIELZKY z premierowym koncertem klubowym w Poznaniu

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →