Cezary Helm

„Prawdziwy Benz-Dealer” od Quebonafide trafił do sieci. Na feacie Kinny Zimmer


07 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanał SBM Label trafiła pierwotna wersja Benz-Dealera od Quebonafide w utworze z udziałem Kinny’ego Zimmera. Sprawdź szczegóły.

Kinny Zimmer x Quebonafide z okazji przyjęcia do SBM Label

Podczas gdy wszyscy słuchacze już stracili nadzieję, że usłyszymy jeszcze pierwotną wersję Benz-Dealera ze snippetów w pełnoprawnym utworze, SBM Label spełnia marzenia fanów Quebonafide. Znaleźli bowiem dość niecodzienny sposób, by oficjalnie ogłosić zakontraktowanie Kinny’ego Zimmera, wykupując dla niego… acapellę Queby oraz fragmenty bitu FORXST-a. W opisie utworu znajduje się informacja o dacie nagrania wokali: „Kinny Zimmer dla NOBOCOTO 2022, Quebonafide dla NOBOCOTO 2017”. W taki sposób nowy członek SBM Label mógł pełnoprawnie wykorzystać ścieżki wokalne rapera z Ciechanowa, dograć swój bit i swoją zwrotkę. Nie jest to prawdopodobnie dokładnie taki Benz-Dealer, na jakiego liczyli fani, ale po premierze utworu z Tommym Cashem, jest to dużo więcej, niż tak naprawdę można było oczekiwać.

Kinny Zimmer & Quebonafide – Benz-Dealer

Potwierdzenie zakupu ścieżek z oryginalnego Benz-Dealera przez SBM Label

„Prawdziwy Benz-Dealer” od Quebonafide trafił do sieci. Na feacie Kinny Zimmer

SBM Starter wylęgarnią talentów

Kinny Zimmer jest więc pierwszym zakontraktowanym uczestnikiem ostatniej edycji SBM Starter – akcji promującej młodych artystów. W tegorocznej edycji Startera udział wzięli także Nypel, Lui.Gi, Mokebe, bambi, Profeat oraz Jagieł. Nie jest jeszcze wiadome, czy któryś z pozostałych uczestników zostanie zakontraktowany przez SBM Label. Mają jednak spore szanse na podpisanie umowy, jeśli nie z wytwórnią Solara i Białasa, to być może inną. Wystarczy wspomnieć, że uczestnikami SBM Starter w przeszłości byli artyści znani z SBM Label jak Mata, White 2115, Jan-rapowanie, ale też Kara czy Szczyl, którzy trafili do innych wytwórni (kolejno StoproRap i Sony Music Entertainment Poland).

Na kanał SBM Label trafiła pierwotna wersja Benz-Dealera od Quebonafide w utworze z udziałem Kinny’ego Zimmera. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kinny Zimmer x Quebonafide z okazji przyjęcia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →