„ROMANTIC PSYCHO” Quebonafide wyróżnione diamentową płytą


05 lutego 2021

Podziel się newsem:

Album ROMANTIC PSYCHO, który w ubiegłym roku wypuścił Quebonafide, jest jednym z wydawnictw, które najszybciej uzyskało status diamentowej płyty.

Ubiegłoroczna premiera ostatniego jak dotąd albumu Quebonafide, poprzedzona została misternie zaplanowaną, a następnie z rozmachem przeprowadzoną akcją marketingową. O wydawnictwie ROMANTIC PSYCHO mówiło się wszędzie, a jeszcze więcej o chwilowej metamorfozie rapera, uczynionej na potrzeby promocji krążka. Niecodzienne zabiegi Quebo osiągnęły zamierzony cel. ROMANTIC PSYCHO wzbudziło ogromne zainteresowanie słuchaczy. Album wysoko uplasował się w końcoworocznych podsumowaniach, a ostatecznie, w wyniku ilości sprzedanych egzemplarzy, uzyskał status diamentowej płyty.

Quebonafide – SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ

Quebonafide otrzymał diamentową płytę za album ROMANTIC PSYCHO

Diamentowa płyta przyznawana jest przez Związek Producentów Audio-Video tym wydawnictwom, których sprzedaż przekroczyła liczbę 150 tysięcy egzemplarzy. Quebo ten imponujący wynik osiągnął już po raz trzeci! Wcześniej raperowi z Ciechanowa udało się to przy krążku Egzotyka z 2017 roku, a rok później wyczyn ten powtórzył razem z Taco Hemingway’em i płytą Soma 0,5 mg.

Informacja o sprzedażowym sukcesie ROMANTIC PSYCHO, na kanałach społecznościowych labelu QueQuality, pojawiła się natomiast wczoraj. Jednak nie dosłownie. Włodarze wytwórni pokusili się bowiem o mały żart. Sprawne oko wypatrzy jednak wiszące wyróżnienie przyznane w tym tygodniu Quebonafide.

Co nowego u Quebo?

Poszukiwania Benz Dealera trwają! Krążą plotki, że niemal mityczny już wspólny numer Quebonafide i Tommy’ego Ca$ha został opublikowany jakiś czas temu, tylko słuchacze nadal nie potrafią tego utworu znaleźć… To jednak jedynie spekulacje, a ostatnim jak dotąd – oficjalnie – zaprezentowanym singlem Kuby, jest zaserwowana nam przed miesiącem zimna MATCHA LATTE. Numer, w którym z kolei gościnnie pojawia się Mick Jenkins, zapowiadać ma kolejny album Quebo. To również jednak pozostaje w sferze niedopowiedzeń i, jak wszystkiego w przypadku autora diamentowego ROMANTIC PSYCHO, tego również nie możemy być pewni!

Quebonafide – MATCHA LATTE

zdjęcie główne: fot. Dagmara Szewczuk

Quebonafide swoim ostatnim albumem osiągnął pułap 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. To już trzecia diamentowa płyta przyznana raperowi.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →