„Teen Kasia” – Quebonafide powraca z nowym singlem!


19 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Quebonafide tym razem nie kazał na siebie długo czekać. W serwisach streamingowych właśnie pojawił się jego najnowszy singiel. Posłuchajcie!

Romantic Psycho To dopiero przystawka!

Romantic Psycho, a także towarzysząca albumowi akcja promocyjna to chyba największe hip-hopowe wydarzenie tego roku, bowiem był to powrót rapera, po prawie 2 latach ciszy.

Zatem nikogo chyba nie zdziwił fakt, że Quebonafide przez kilka miesięcy nie schodził z nagłówków i głośników słuchaczy. Potwierdza to chociażby tegoroczne podsumowanie Spotify, w którym Que zajął drugie miejsce, tuż za Taco Hemingway’em.

Zaś, same Romantic Psycho, czego można było się spodziewać, bardzo szybko otrzymało status Złotej Płyty, a następnie Platynowej. Natomaist obecnie nowy album Quebo jest o krok od otrzymania kolejnej Diamentowej Płyty, bowiem z potrójnej platyny, droga do diamentu jest już bardzo krótka. Co ciekawe, byłby to już trzeci diament w karierze pochodzącego z Ciechanowa rapera

Niemniej jednak, na nową muzykę od szefa QueQuality na pewno nie będziemy czekać dłużej niż na Romantic Psycho. Dziś bowiem na serwisach streamingowych pojawił się jego nowy numer.

Quebonafide – Teen Kasia

Teen Kasia, to bardzo agresywny i ale jednocześnie bardzo emocjonalny singiel. Na przestrzeni całego numeru Que dokonuje wielu follow upów do kultury masowej, a także kultury piłkarskiej, co zresztą robił już wcześniej. Tytuł zaś, odwołuje się do jednej z najpopularniejszych polskich aktorek filmów dla dorosłych. Produkcją singla zajął się niezastąpiony FORXST. Co ciekawe, Kukon na swoim Facebooku już w czerwcu zamieścił post, w którym mogliśmy przeczytać jeden z wersów nowego utworu Quebonafide.

W międzyczasie, do sieci trafił również teledysk i muszę przyznać, że jego klimat jest bardzo… ciekawy. Sprawdźcie sami

Quebonafide X FORXST – Teen Kasia

Nowy album nadchodzi?

Que w nowym singlu zdradza, że Romantic Psycho to tylko przystawka. Czy zatem możemy spodziewać się niebawem kolejnego albumu szefa QQ?

Wszystko na to wskazuje, bowiem raper całkiem niedawno wybrał się na trip do Kijowa, gdzie towarzyszyli mu między innymi Mata, Kukon, Sokół, a nawet Michał Wiśniewski.

Mam jednak wrażenie, że będzie to bardziej album kolaboracyjny, aniżeli solowe wydawnictwo. Niemniej jednak, współpraca Que z Michałem Wiśniewskim wydaje się nie o tyle zaskakująca, co bardzo ciekawa.

Natomiast, jeżeli nie macie pomysłu na gwiazdkowy prezent, to Romantich Psycho wydaje się całkiem trafnym wyborem dla fana hip-hopu. Album w rozszerzonej wersji, możecie zamówić bezpośrednio ze strony QueQuality.


Quebonafide – Romantic Psycho

Quebonafide tym razem nie kazał na siebie długo czekać. W serwisach streamingowych właśnie pojawił się jego najnowszy singiel. Posłuchajcie! Romantic Psycho To dopiero przystawka! Romantic Psycho, a także towarzysząca albumowi akcja promocyjna to chyba największe hip-hopowe wydarzenie tego roku, bowiem był to powrót rapera, po prawie 2 latach ciszy. Zatem nikogo chyba nie zdziwił fakt, że […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →