Kukon zaprasza na „Domówę”! Nowy singiel z nadchodzącej płyty


19 listopada 2020

Podziel się newsem:

Do sieci trafił pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Kukona. Domówa to kawał odlschoolowego melanżowego rapu!

Kukon – 2020 to jego rok

Pamiętam moment, gdy w zeszłym roku o tej porze słuchałem pierwszych kawałków z mixtape’u Ogrody. To był dokładnie taki hip-hop jaki lubię, odlschoolowy, brudny boom bap. Wtedy też po raz pierwszy usłyszałem o Kukonie, raperze z Biłgoraju, który od razu przykuł moją uwagę.

Kukon – miniówa

Dziś wszystko wskazuje na to, że Kukon został jednym z czołowych przedstawicieli młodego pokolenia na rodzimej scenie hip-hopowej. Raper tylko w tym roku wydał dwie, swoją drogą bardzo dobre, płyty z dwoma, również bardzo dobrymi, producentami. Mowa oczywiście o Aferze, na którą beaty uszył Magiera oraz Kraków, Marzec 2020 gdzie za warstwę muzyczną odpowiadał Ka-Meal. Chłopak ma spory talent i trzeba przyznać, że wie co z nim zrobić. Nadchodzi bowiem 3 album w tym roku.

Kukon – Ogrody Mixtape 2 w drodze

Najnowsza płyta ma być kontynuacją wspomnianego już Ogrody Mixtape, co osobiście niezwykle mnie cieszy. Lubię styl Kukona z wcześniejszych płyt, ale to właśnie ten projekt stanowi dla mnie jego dotychczasowe opus magnum.

Ogrody Mixtape 2 ujrzy światło dzienne, podobnie jak jego poprzednik, pod koniec grudnia, a kontretnie 25.12.2020. Już teraz jestem pewien, że będzie to pozycja, którą będę musiał przesłuchać kilka razy przed wytypowaniem najlepszych krążków tego roku. Jeśli nie zrobię tego z przyjemności to, po tym co Kukon pokazał w tym roku, z czystej przyzwoitości i szacunku do tego artysty.

Dziś do sieci trafił pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa, który jest dokładnie taki jak tego oczekiwałem. Domówa jest brudna, niegrzeczna i kontrowersyjna. O to chodzi!

Kukon – Domówa

Do sieci trafił pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Kukona. Domówa to kawał odlschoolowego melanżowego rapu! Kukon – 2020 to jego rok Pamiętam moment, gdy w zeszłym roku o tej porze słuchałem pierwszych kawałków z mixtape’u Ogrody. To był dokładnie taki hip-hop jaki lubię, odlschoolowy, brudny boom bap. Wtedy też po raz pierwszy usłyszałem o Kukonie, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →