Kukon prezentuje „Dobry numer” i z miejsca wbija się w kartę „Na czasie”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wczoraj do sieci trafił nowy kawałek Kukona zatytułowany Dobry numer. W chwili obecnej usłyszało już dobrze ponad 70 tysięcy osób. Wyniki rapera z Biłgoraju są naprawdę imponujące.

Kukon – raper, o którym już jest głośno, a będzie jeszcze głośniej

Pomysleć, że jeszcze rok temu mało kto słyszał o tym facecie. Dziś wygląda na to, że Kukon zaczyna stawać się jedną z ważniejszych postaci współczesnej sceny hip-hopowej.

Wszystko zaczęło się od bardzo dobrze odebranego albumu (nie pierwszego w karierze) Radio Taxi, który pojawił się pod koniec zeszłego roku. Płyta zebrała bardzo ciepłe recenzje wśród krytyków i cieszyła się sporą popularnością wśród fanów rapera. Zaraz po niej, dokładnie 31 grudnia, do sprzedaży trafiło kolejne wydawnictwo. Krążek, który na kilka długich dni totalnie skradł mi serce. Mowa oczywiście o Ogrody Mixtape.

Kukon – Miniówa

Dziś wszystko wskazuje na to, że Kukon będzie postacią, o której jeszcze nie raz usłyszymy w ciągu nadchodzących miesięcy. Czy to ze względu na nadchodzącą płytę Afera z Magierą, o której więcej przeczytacie tutaj, czy po prostu na doskonałe wyniki jakie osiągają jego kolejne produkcje.

Kukon – nowy kawałek – Dobry numer

Wczoraj do sieci trafił nowy kawałek Kukona. Co ciekawe, utwór został opublikowany na kanale „Ogrody”. W tym samy miejscu, w którym pojawiły się, moim zdaniem, najlepsze numery jakie raper nagrał w swojej karierze, a które trafiły po kilku miesiącach na fenomenalny, wspomniany już, Ogrody Mixtape.

Co różni to wydawnictwo od poprzednich? A no przede wszystkim powrót do bardziej oldschoolowej stylistyki. Jako spory fan Kukona, choć uważam, że jeszcze przed nim długa droga, chociażby ze względu na nienajlepszy występy na żywo, uważam, że o wiele lepiej wychodzi mu nawijanie na boombap’owych podkładach. Z jednej prostej przyczyny – tak łatwiej wyeksponować to co w jego muzyce dla mnie najlepsze. Brud. Pewien rodzaj turpizmu, którym epatuje, po prostu doskonale siada na bardziej trzeszczących podkładach.

Kawałek szybko dotarł do sporej grupy odbiorców wbijając się z miejsca na kartę „Na czasie” na Youtube. No i nic dziwnego, bo to, jak mówi sam tytuł, serio Dobry numer.

Kukon – Dobry numer

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.