Sokół i Samsung ponownie łączą siły! Sprawdźcie najnowszy spot promujący Galaxy Note20 Ultra 5G


02 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Sokół i Samsung, po serii kapitalnych reklam, ponownie łączą siły. Tym razem raper wcielił się w rolę wirtualnego sprzedawcy. Kampania ma na celu promocję nowego smartfona – Galaxy Note20 Ultra 5G.

Sokół i Samsung, współpracy ciąg dalszy

O tym, że Sokół został ambasadorem koreańskiej marki pisaliśmy już dawno. Efektem współpracy była seria krótkich, ale jednocześnie kapitalnych filmików, w których raper sprawdzał możliwości między innymi Galaxy Note 10 i Note 10+, a ostatnio Samsunga Galaxy S20 i S20+

Tym razem Samsung i Sokół, przygotowali coś równie ciekawego. Głównym elementem nowej kampanii jest wideo w którym raper wcielił się w rolę wirtualnego sprzedawcy, który w swoim sklepie oferuje graczom stosowne upgrade’y.

Co ciekawe, reklama ma bardzo cyberpunkowy wydźwięk. Coś mi się wydaje, że był to celowy zabieg, bowiem premiera gry od CD Projekt RED, miała odbyć się 19 listopada. Zatem Samsung i Sokół ze swoim wirtualnym sklepem, idealnie wprowadziliby graczy w klimat świata gry od twórców Wiedźmina 3. Niestety, premiera Cyberpunk 2077 została po raz kolejny przesunięta i ma trafić do sklepów 10 grudnia, co nie spodobało się graczom na całym świecie.

Galaxy Note20 Ultra 5G – supermoc do pracy i po pracy

sokół

Zostawmy już jednak w spokoju tego nieszczęsnego Cyberpunka i wróćmy do fantastycznej kampanii reklamowej. Oprócz Sokoła ważny jest w niej przede wszystkim najnowszy smartfon Samsunga – Galaxy Note20 Ultra 5G. Urządzenie, oprócz nietuzinkowego wyświetlacza AMOLED 2X Infinity-O z odświeżaniem do 120 Hz, posiada także profesjonalne aparaty oraz jeszcze wydajniejszy procesor.

Oczekujemy od swojego smartfonu, że ten nadąży za nami niezależnie od okoliczności. Ba! Da nam możliwości, jakich wcześniej nie widzieliśmy. Jak osiągnąć tę technologiczną nirvanę, co i jak może nam w tym pomóc – o tym jest nasza najnowsza kampania Galaxy Note20 Ultra 5G. Cieszymy się, że po raz trzeci łączymy siły z Sokołem i nie możemy się doczekać aż wszyscy zobaczą efekty naszej współpracy

Magdalena Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics Polska

Oczywiście, nie byłoby mowy o Galaxy Note, bez kultowego już rysika, który w przypadku Note20 został jeszcze bardziej udoskonalony. To wszystko pozwala osiągnąć jeszcze więcej, zarówno w pracy, jak i po godzinach.

Co najważniejsze, Galaxy Note20 Ultra 5G to nie tylko telefon biznesowy. Urządzenie świetnie sprawdzi się także jako mobilna konsola do gier. Wszystko dzięki subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, która umożliwia granie w konsolowe tytuły z pozycji smartfona.


Natomiast, jeżeli chodzi o samego Sokoła, to oprócz pracy nad kampanią marketingową Samsunga, pracuje nad swoim nowym albumem. Niestety, w dalszym nie znamy szczegółów dotyczących tego projektu. Jednak sam raper uchylił niedawno rąbka tajemnicy i zdradził, że jedną ze zwrotek na nowy krążek nagrali właśnie członkowie ZIP Składu.

Ponadto, Sokół niedawno poszukiwał także producenta wśród swoich fanów. Jak się okazało, ze wszystkich nadesłanych propozycji raper wybrał 7. Kto wie, być może któraś z nich znajdzie się na jego nowym krążku?

Obecnie, jedynym singlem promującym nowy album jest Zorro, który swoją premierę miał 7 lutego.

Sokół – Zorro

Sokół i Samsung, po serii kapitalnych reklam, ponownie łączą siły. Tym razem raper wcielił się w rolę wirtualnego sprzedawcy. Kampania ma na celu promocję nowego smartfona – Galaxy Note20 Ultra 5G. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →