„Wrzucam brief na bit” – Sokół szuka bitów, które trafią na jego nowy album


17 września 2020

Podziel się newsem:

Sokół za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że szuka bitów na nowy album. Także, jeżeli robisz bity, to właśnie Twoja szansa!

Ja to wybredny jestem, ale może wjedzie coś na nowy album

Sokół po raz kolejny udowadnia, że uwielbia zaskakiwać, czy to przez nową kampanię reklamową, czy kolejną inwestycję. Tym razem jednak chodzi o muzykę, a konkretnie o bit, który być może trafi na jego nowy album.

Oprócz informacji o poszukiwaniu bitu, raper zamieścił także nieco informacji jakiego podkładu poszukuje. Bit ma mieć tempo wynoszące około 67 BPM. Natomiast refren ma być w klubowo brzmiących klimatach, co może być niemałym zaskoczeniem. Oprócz tego zdradził, że podkład docelowo ma trafić pod numer ze storytellingiem, w którym jak wiemy Sokół czuje się niczym ryba w wodzie.

Raper zaznaczył także, że nie obiecuje, iż jakikolwiek z bitów znajdzie się na nadchodzącym krążku, ponieważ jest bardzo wybredny jeżeli chodzi o ich selekcję. Tak, czy inaczej, jeżeli macie jakiekolwiek doświadczenie z tworzeniem bitów, swoje produkcje możecie wysyłać na mail – beats@prosto.pl.

Co ciekawe, kilkanaście lat temu, na podobny manewr zdecydował się Tede i takim właśnie sposobem w specjalnie zorganizowanym konkursie został wyłowiony Matheo, na którego TDF nagrał legendarny już Esende Mylffon.

Sokół – nowy album – co wiemy na jego temat?

Sokół - Wojtek Sokół - okładka

Na ten moment, jeżeli chodzi o nowy album Sokoła, to mamy więcej znaków zapytania, niż Quebonafide ma ich wytatuowane na swoim ciele. Raper poinformował jakiś czas temu, że takowy powstaje i prawdopodobnie ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Natomiast 7 lutego otrzymaliśmy pierwszy singiel.

Sokół – Zorro

Jednak od momentu premiery singlowego Zorra, szef Prosto nabrał wody w usta. Kolejny raz mogliśmy go dopiero usłyszeć w #Hot16Challenge2, które powstało symultanicznie z szesnastką Pezeta. To podsyciło ewentualne plotki o wspólnym utworze, a nawet całym albumie.

Sokół – #Hot16Challenge

Być może niebawem poznamy więcej szczegółów na temat nowego wydawnictwa, które będzie następcą kultowego już solowego debiutu pod tytułem Wojtek Sokół.

Oczekiwanie na nowy krążek możecie sobie umilić chociażby poprzez przypomnienie sobie wyżej wymienionego albumu. Natomiast jeżeli chcecie sobie zamówić jego wydanie fizyczne, to odsyłamy Was na stronę prosto.pl.

Sokół – Wojtek Sokół – odsłuch albumu

Sokół za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że szuka bitów na nowy album. Także, jeżeli robisz bity, to właśnie Twoja szansa! Ja to wybredny jestem, ale może wjedzie coś na nowy album Sokół po raz kolejny udowadnia, że uwielbia zaskakiwać, czy to przez nową kampanię reklamową, czy kolejną inwestycję. Tym razem jednak chodzi o muzykę, a […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →