„Zorro” – posłuchaj nowego singla Sokoła z nadchodzącej płyty


07 lutego 2020

Podziel się newsem:

Sokół długo nie kazał nam czekać na nowy materiał. Rok po opublikowaniu singli z pierwszej solowej płyty, raper publikuje nowy utwór zapowiadający kolejne wydawnictwo. Sprawdźcie szczegóły.

Sokół – Zorro – nowy singiel

Raper na swoich mediach społecznościowych od jakiegoś czasu w tajemniczy sposób, zapowiadał nadchodzący singiel. Ostatecznie utwór pod tytułem Zorro wylądował dziś w nocy na wszystkich serwisach streamingowych, oraz na YouTube.

Za bit do kawałka odpowiada ostatnimi czasy bardzo zapracowany Magiera, który sypie bitami jak z rękawa. Co najważniejsze, jego produkcje nie schodzą z pewnego poziomu, do którego producent przyzwyczaił słuchaczy.

Sokół

Raper w singlu raczy słuchacza klasycznym dla siebie storytellingiem. Natomiast refren utworu jest poniekąd zaskoczeniem, bo jest to Sokół jakiego raczej nie słyszeliśmy. Zresztą sprawdźcie sami.

Sokół – Zorro

Co wiemy o nowej płycie Sokoła?

Na ten moment o nowym krążku Sokoła nie ma zbyt wielu informacji. Są jedynie deklaracje artysty, że kolejny materiał nadchodzi. W przypadku drugiego solo, Sokół obrał podobną strategię jak przy promocji pierwszego wydawnictwa. Wtedy sprawdziło się to idealnie, ponieważ preorder poprzedniej płyty został całkowicie wyprzedany i pokrył się złotem, a przecież nie był znany nawet jej tytuł.

W tym przypadku wygląda to identycznie, raper dozuje swoim fanom informacje na temat nowego krążka. Myślę jednak, że niedługo powinniśmy poznać tytuł drugiego solo rapera.

Warto również przypomnieć, że Sokół otrzymał statuetkę na niedawnej gali Bestsellerów Empiku za album Wojtek Sokół. Krążek jest również nominowany do tegorocznych Fryderyków w kategorii hip-hop.

Przeczytaj: Byliśmy na gali Bestsellerów Empiku 2019 – relacja

Eskimo Tour – trasa koncertowa

Sokół oprócz nowego materiału, rusza także w trasę koncertową. W jej ramach zawita aż do 9 miast. Podczas koncertów usłyszymy klasyczne utwory, oraz kawałki z pierwszego solo. Jest także duże prawdopodobieństwo, że Sokół zagra kilka utworów z nowej płyty. Pełną rozpiskę miast znajdziecie poniżej.

5 III 2020 – Toruń, OD NOWA
6 III 2020 – Łódź, WYTWÓRNIA

7 III 2020 – Gdańsk, B90
11 III 2020 – Poznań, TAMA

12 III 2020 – Poznań, TAMA
13 III 2020 – Wałbrzych, STARA KOPALNIA
19 III 2020 – Kraków, STUDIO
20 III 2020 – Wrocław, A2
21 III 2020 – Warszawa, TORWAR
27 III 2020 – Katowice, P23

fot. Piotr Pytel

Sokół długo nie kazał nam czekać na nowy materiał. Rok po opublikowaniu singli z pierwszej solowej płyty, raper publikuje nowy utwór zapowiadający kolejne wydawnictwo. Sprawdźcie szczegóły. Sokół – Zorro – nowy singiel Raper na swoich mediach społecznościowych od jakiegoś czasu w tajemniczy sposób, zapowiadał nadchodzący singiel. Ostatecznie utwór pod tytułem Zorro wylądował dziś w nocy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.