Sokół został ambasadorem marki Samsung


16 października 2019

Podziel się newsem:

Sokół ponownie zaskakuje. Tym razem pojawił się w spotach reklamującym najnowszy model smartfona marki Samsung. Zobaczcie.

Sokół to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. Jest na niej obecny od ponad 20 lat i wypuścił w tym czasie 8 albumów. Poza działalnością muzyczną jest także założycielem wytwórni Prosto oraz dyrektorem kreatywnym marki odzieżowej Prosto Wear, która w ostatnim czasie współpracowała z Vistulą oraz 4F.

Teraz raper pokazał się z zupełnie nowej strony. W sieci pojawiły się zabawne spoty reklamowe, w których Sokół promuje najnowszy model smartfona marki Samsung – Galaxy Note 10.

samsung sokół

Wojtek to postać, która idealnie wpisuje się w narrację naszej marki. Jego historia to nieustające pasmo wyzwań, którym sprostał, robiąc to na swoich zasadach. Sokół to także wzorcowy reprezentant grupy, która potrafi zmienić swoje pasje i zainteresowania w sposób na życie. Między innymi właśnie dla takich osób, które nie pozwalają się zaszufladkować i ustalają własne zasady, stworzyliśmy Galaxy Note10

Magda Sielachowicz-Nowakowska, Head of marketing communication w Samsung Electronics Polska

Zobaczcie, jak wyszło:

Samsung Galaxy Note10 | Sokół x Samsung | Na Twoich zasadach


Obecnie Sokół kontynuuje światową trasę koncertową, w trakcie której, wraz z duetem PRO8L3M odwiedzają Polaków w różnych państwach Europy, Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Rozpiskę koncertów znajdziecie tutaj.

Sokół ponownie zaskakuje. Tym razem pojawił się w spotach reklamującym najnowszy model smartfona marki Samsung. Zobaczcie. Sokół to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. Jest na niej obecny od ponad 20 lat i wypuścił w tym czasie 8 albumów. Poza działalnością muzyczną jest także założycielem wytwórni Prosto oraz dyrektorem kreatywnym marki odzieżowej Prosto Wear, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.