kadr z teledysku „Teen Kasia"

Quebonafide o ostatnim koncercie: „To było najlepsze, co w życiu zagrałem”

Podziel się newsem:

W ostatni weekend Quebonafide zagrał dwa koncerty z trasy koncertowej Psycho Relations. Raper nie kryje przed słuchaczami, że jeden z nich był najlepszym występem w jego życiu.

Warszawa zachwyciła Quebonafide

W ramach Psycho Relations, ostatniej trasy koncertowej Quebonafide, Kuba Grabowski w sobotę i niedzielę tj. 7 i 8 maja pojawił się w warszawskim Torwarze. Wydarzenie obfitowało w szereg zróżnicowanych gości zarówno ze sceny rapowej, jak i popowej i alternatywnej. Wczoraj za pośrednictwem Twittera Quebonafide podziękował fanom za obecność podczas warszawskich koncertów, publikując jednocześnie zbiorowe zdjęcie. Znaleźli się na nim m.in. Ralph Kamiński, Sokół, Michał Wiśniewski, Malik Montana, Bedoes oraz Kukon. W opisie zdjęcia Grabowski wyznał, że zwłaszcza niedzielny koncert „trudno będzie przebić, ale nie traci nadziei”.

Zobacz: Quebonafide przyczyną gorącej prośby: raperzy, grajcie z bandem [opinia]

Użytkownik mlody glon zapytał artystę, czy wydarzenie z 8 maja było dużo „mocniejsze” od sobotniego. Queba odpowiedział słuchaczowi, że był to najlepszy koncert, jaki zagrał w życiu.

Z mojej perspektywy jakieś trzy razy mocniej było wczoraj. To było najlepsze co w życiu zagrałem – do tej pory to był Wrocław – Taconafide.

– napisał Quebonafide

Psycho Relations odwiedzi jeszcze kilka miast

Quebonafide jest w trasie od 21 kwietnia. Wówczas Psycho Relations rozpoczęło się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Po występach w Krakowie i stolicy Kuba Grabowski zmierza do Wrocławia, gdzie w najbliższy czwartek 12 maja zagra w Hali Stulecia. Pożegnalna trasa zakończy się 27 maja w Trójmieście. Organizatorzy przygotowali również wydarzenie-niespodziankę, które odbędzie się po koncercie w Ergo Arenie.

Pozostałe koncerty z trasy Psycho Relations:

quebonafide psycho relations quequality
Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations, fot. materiały prasowe

W ostatni weekend Quebonafide zagrał dwa koncerty z trasy koncertowej Psycho Relations. Raper nie kryje przed słuchaczami, że jeden z nich był najlepszym występem w jego życiu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →