fot. Magda Halicka

Szklanki”, ale to nie Young Leosia. Dramatyczny cover raperki to hit TikToka


08 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Szklanki miały swoje pięć minut rok temu, ale to nie oznacza, że nikt już o nich nie pamięta (wbrew prognozom nieprzychylnych synoptyków). Utwór doczekał się wyjątkowej interpretacji artystów z Teatru Rampa, a ich wykonanie od razu rozeszło się viralem na TikToku.

Young Leosia – dla tych chłopców to jest queen

Zresztą nie tylko dla chłopców. Hulanki ukazały się we wrześniu, a o raperce nie przestało być głośno. Hulanki Tour dosłownie wstrząsnęły Polską i to każdy koncert z osobna. Nie tylko otwarcie trasy w Krakowie, ale wszystkie z kilku występów, jakie artystka dała przed publicznością, no i oczywiście wielki finał na warszawskim Torwarze, gdzie pojawili się liczni goście, w tym oczywiście Oliwka Brazil czy nieco mniej spodziewany, choć pewnie wyczekiwany Mata.

Young Leosia szklanki teatr rampa cover
fot. Magda Halicka

Podczas tournée powstało kilka wlogów, dzięki którym fani mogą zajrzeć za kulisy koncertów i przeżyć całe wydarzenie raz jeszcze. Dla tych, którzy nie załapali się na żaden z występów samozwańczej królowej afteru – na kanale IDĘWTANGO możecie obejrzeć Szklanki na żywo z pierwszego koncertu w Krakowie, który zainaugurował Hulanki Tour.

Young Leosia – Szklanki na żywo w Krakowie

Singlowe Szklanki są faktycznie prowodyrem tego szału na Young Leosię. Hypetrain ruszył na poważnie od chwytliwego refrenu Czekam aż znowu będziemy popijać Bacardi w klubie ze szklanki i wciąż pędzi z robiącą prędkością wrażenie. Numer był wszędzie i… dostał się nawet na deski teatru. Małgorzata Duda-Kozera z Teatru Rampa zachwyciła widzów swoją interpretacją (jak widać) kultowej już piosenki. Cały kraj jara się bibką Young Leosi, a cały TikTok jara się Szklankami warszawskich aktorów.

@teatrrampa Małgorzata Duda-Kozera w coverze Young Leosi 🙏🏻 Testament Dziadersa w Teatrze Rampa #youngleosia #cover #szklanki #dziaders #boomer #genz #millenial #testamentdziadersa #malgorzatadudakozera ♬ Szklanki – Young Leosia

Szklanki miały swoje pięć minut rok temu, ale to nie oznacza, że nikt już o nich nie pamięta (wbrew prognozom nieprzychylnych synoptyków). Utwór doczekał się wyjątkowej interpretacji artystów z Teatru Rampa, a ich wykonanie od razu rozeszło się viralem na TikToku. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała […]


ZOBACZ: Young Leosia – Hulanki Tour, Kraków – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →