kadr z wideo

“Hulanki Vlog” dobiegły końca. Young Leosia i przyjaciele zapraszają za kulisy warszawskiego koncertu


24 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W grudniu Young Leosia zakończyła swoją pierwszą trasę koncertową. Całość koncertowych wojaży została zarejestrowana w formie Hulanki Vlog. W ostatnim z nich raperka zaprasza nas za kotary występu na warszawskim Torwarze. W wideo pojawili się także m.in. Janusz Walczuk, Mata, czy Oliwka Brazil.

Młoda Leokadia i finałowy koncert

Koncert, który ekipa Internaziomali przedstawiła widzom, odbył się 21 grudnia w COS Torwar. Young Leosia zaprosiła do współtworzenia show kilka dobrze kojarzonych osobistości w środowisku rapowym. Przed obiektywem god.wifi, który odpowiada również za montaż materiału, pojawili się m.in. Oliwka Brazil, Mata, Beteo, Janusz Walczuk oraz Jacuś. Nie zabrakło również Żabsona.

Zobacz: fotorelacje z koncertów artystki w Krakowie i Poznaniu

Hulanki Vlog, oprócz upamiętnienia Hulanki Tour, czyli pierwszej solowej trasy koncertowej Leosi, promuje również drugą część filmu INTERNAZIOMALE. Podobnie jak w przypadku vlogów, za kwestie wideo odpowiada god.wifi. Wytwórnia nie podała jeszcze daty premiery.

Young Leosia – Hulanki Vlog 4

Hulanki się nie kończą

Mimo że Hulanki Tour dobiegła końca, Young Leosia nie zamierza robić sobie przerwy od koncertowania. Protegowana Żabsona wystąpi 29 stycznia w krakowskim Hype Parku o 21:30. Razem z autorką Szklanek wystąpi ZuzaOK oraz Bubblegun. Jedyną różnicą będzie fakt, że zamiast regularnego koncertu, Młoda Leokadia pojawi się z własnym DJ setem. My za to przypominamy, jak zabrzmiały Szklanki w Krakowie, podczas pierwszego koncertu trasy.

Young Leosia – Szklanki na żywo w Krakowie

Kilkadziesiąt tysięcy płyt już za Leosią

O platynowej płycie za Hulanki zarówno INTERNAZIOMALE, Żabson oraz Young Leosia informowali jeszcze przed premierą debiutanckiej EP-ki raperki. Związek Producentów Audio-Video przyznał jednak platynowe wyróżnienie dopiero 12 stycznia tego roku. Certyfikat zostaje przyznany, kiedy rodzimy twórca sprzeda ponad trzydzieści tysięcy egzemplarzy danego albumu. Tego samego dnia ZPAV przyznał Leosi podwójną platynę za singiel Jungle Girl oraz pojedyncze platynowe wyróżnienie za Baila Ella.

Young Leosia – Baila Ella

W grudniu Young Leosia zakończyła swoją pierwszą trasę koncertową. Całość koncertowych wojaży została zarejestrowana w formie Hulanki Vlog. W ostatnim z nich raperka zaprasza nas za kotary występu na warszawskim Torwarze. W wideo pojawili się także m.in. Janusz Walczuk, Mata, czy Oliwka Brazil. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →