materiały promocyjne

Young Leosia powraca w singlu „Jeden dzień”


23 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Young Leosia prezentuje klip do nowego utworu Jeden dzień. Jest to dla niej solowy powrót po ponad półrocznej przerwie.

Leosia powraca w wakacyjnej odsłonie

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, więc powrót Young Leosi był nieunikniony. Ostatnio artystka zapowiedziała, że tego lata wystąpi jedynie na koncercie clubu2020 na Open’erze, jednak to wcale nie oznacza, że robi sobie przerwę od muzyki. Raperka pracuje nad swoim pełnoprawnym debiutanckim albumem, a właśnie pojawiła się okazja, żeby usłyszeć częściowe tego efekty. Na jej kanał trafił bowiem klip do utworu zatytułowanego Jeden dzień. Jest to oblicze Leosi, które już dobrze znamy – taneczne i w wakacyjnym klimacie, okraszone dużą ilością różu. Singiel jest powrotem solowym artystki po ponad półrocznej przerwie wydawniczej. Reżyserem klipu jest Mac Adamczak, a za bit do utworu Jeden dzień odpowiadają Wroobel oraz Propz. Na ten moment niestety nie poznaliśmy żadnych szczegółów dotyczących nadchodzącego albumu od Leosi, jednak przeczuwamy, że zbliża się wielkimi krokami.

Young Leosia – Jeden dzień

Szklanki coverowane na Męskim Graniu

Ostatnio fanką twórczości Young Leosi okazała się Katarzyna Nosowska. Legendarna wokalistka wystąpiła podczas koncertu z trasy Męskiego Grania w duecie z Błażejem Królem. Ku zaskoczeniu wszystkich, pośród wykonanych utworów zaśpiewała także cover – największy hit Leosi, Szklanki, wraz z Iwoną Król. Jak poradziła sobie liderka zespołu Hey? Lepiej od oryginału? A może w przyszłości doczekamy się duetu od Katarzyny Nosowskiej i Young Leosi?

@grzybsooon #nosowska #krol #meskiegranie2023 #meskiegranie #szczecin #mgo2023 ♬ dźwięk oryginalny – e.

Young Leosia prezentuje klip do nowego utworu Jeden dzień. Jest to dla niej solowy powrót po ponad półrocznej przerwie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Leosia powraca […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →