materiały prasowe

Nosowska śpiewa „Szklanki” Young Leosi! Zobaczcie nagranie


19 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas Męskiego Grania Nosowska i Iwona Król wykonały niespodziewany cover Szklanek. Young Leosia jest niezastąpiona, a może słynna polska artystka i frontmanka Hey zrobiła to lepiej?

Nosowska śpiewa Szklanki

Trwa trasa Męskie Granie, podczas której w kilkunastu polskich miastach możemy zobaczyć występy różnorodnych polskich artystów. Wśród nich znalazły się zespoły, które na co dzień nie występują razem, ale połączyły siły we wspólnych projektach, takich jak Kayah & Bregovic, Rat Kru x Kombii, Miuosh x Zespół Śląsk, Rubens „Polska muzyka ’83”, Wodecki Twist. Pojawi się również nowy format Męskie Granie Przestawia, który w tym roku reprezentuje Katarzyna Nosowska i Błażej Król. Razem ze swoimi składami, pod kierownictwem muzycznym Michała Fox Króla przygotowali koncert specjalny „Nosowska — Król”.

Duet miał okazję występować wspólnie już podczas weekendu otwierającego trasę w Szczecinie. Nosowska występowała na scenie m.in. z Iwoną Król, artystką muzyczną, a prywatnie partnerką Błażeja Króla. To właśnie z nią wykonała cover Szklanek Young Leosi. Choć mało kto spodziewał się takiego wyboru utworu, wiele osób było pozytywnie zaskoczonych. Portal „Vibez” pyta nawet, czy jest szansa na to, że na Męskim Graniu w przyszłości wystąpi sama Leosia.

@grzybsooon #nosowska #krol #meskiegranie2023 #meskiegranie #szczecin #mgo2023 ♬ dźwięk oryginalny – e.

Young Leosia jest nie pierwszy raz inspiracją

To nie pierwszy raz, kiedy polscy artyści coverują Szklanki Young Leosi. Choć hit artystki miał swój moment już dobre kilka lat temu (przypominamy, że tańczył do tego niemal każdy!), przez długi czas inspirował artystów, którzy prezentowali go po swojemu. Niektóre wykonania nie do końca spodobały się publice – tak jak występ Karoliny Pisarek w programie Twoja twarz brzmi znajomo – a niektóre skradły ich serca. Swoją interpretacją zachwyciły internet Małgorzata Duda-Kozera z Teatru Rampa. Możecie zobaczyć występ tutaj.

kadr z teledysku „Jungle Girl”

Podczas Męskiego Grania Nosowska i Iwona Król wykonały niespodziewany cover Szklanek. Young Leosia jest niezastąpiona, a może słynna polska artystka i frontmanka Hey zrobiła to lepiej? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →