kadr z teledysku „Awaryjne światła” / kadr z teledysku „Schodki”

Friz z Ekipy chciałby nagrać numer z Matą


28 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Friz nieustannie działa na polskim rynku rapowym. Po niedawnej kooperacji z Mr. Polską youtuber wyznał, że jego marzeniem jest nagrać utwór z Matą.

Friz i Mata połączą siły? Tego chciałby reprezentant Ekipy

W zeszłym tygodniu Friz był gościem programu na kanale YouTube Aferki. Trwająca prawie trzy godziny rozmowa poruszała wątki dotyczące przede wszystkim jego działalności internetowej. Mimo to Friz mówił także o Maliku Montanie, Sentino czy… Macie.

Zobacz: Ekipa Friza przedstawia swoją pierwszą grę mobliną

Lider Ekipy, który obecnie pracuje nad solowym projektem, zdradził, jaki jest jego wymarzony featuring. YouTuber nie kryje, że jego ambicją jest nagranie utworu z Matą. Głównym powodem, który podał Friz, jest kreatywność Matczaka.

Moim wymarzonym featem jest Mata. Ja do muzyki podchodzę jak do zajawy, czegoś, co mogę spróbować, nauczyć się. Wydaje mi się, że jest on tak kreatywną głową, że mógłbym najwięcej z tego wynieść. Mógłby być to najbardziej zbliżony vibe, którym bym się dopasował do niego. Wydaje mi się, że Mata jest mocnym graczem

– powiedział.

Wypowiedź youtubera nie musi być jedynie wyrażeniem chęci, ale również zapalnikiem do współpracy. W piątek, 17 lipca na kanale Wiśniewskiego ukazał się jego najnowszy teledysk, gdzie obok gospodarza wystąpiła inna krajowa gwiazda rapu – Mr. Polska. Singiel Awaryjne światła, który wyprodukował LA$$A, wysłuchano na YouTube ponad cztery miliony razy.

Zobacz również: Mr. Polska gościem najnowszego odcinka podcastu Rap Backstage

Awaryjne światła to efekt nieoczekiwanej współpracy Friza z Mr. Polska. Z utworu leje się bezpretensjonalny, letni żar, a główni zamieszani opowiadają o urokach szybkiego życia na pulsującym i zaraźliwym bicie (…) Wszystko czego dotkną, trafia w samo sedno wakacyjnych nocy, by choć na chwilę rozbujać najbliższy parkiet

– czytamy w opisie.

Friz feat. Mr. Polska – Awaryjne światła

Friz nieustannie działa na polskim rynku rapowym. Po niedawnej kooperacji z Mr. Polską youtuber wyznał, że jego marzeniem jest nagrać utwór z Matą. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Friz i Mata połączą […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →