materiały prasowe

Mr. Polska gościem najnowszego odcinka podcastu „Rap Backstage”


23 czerwca 2022

Podziel się newsem:

W najnowszym odcinku podcastu Rap Backstage gościem prowadzącego Krzysztofa Nowaka był raper Mr. Polska, autor przełomowych Złotych Tarasów. Sprawdź szczegóły.

Rap Backstage, czyli zapraszamy was za kulisy branży rapowej

Na kanale youtube’owym IDĘWTANGO od kilku miesięcy dostępny jest wyjątkowy cykl podcastów, w którym Marcin Flint i Krzysztof Nowak rozmawiają z różnymi przedstawicielami branży hip-hopowej o funkcjonowaniu tej gałęzi przemysłu rozrywkowego od wewnątrz. Jak do tej pory wśród gości programu znaleźli się WdoWA, AtutowyBarto KattGrohCzarny HIFIPrykson Fisk i Bartosz KozikowskiMargaret i KaCeZetSłoń wraz Martą Nizio-Siarą, duet Jetlagz oraz AdMa – czyli artyści, menedżerowie, wydawcy i aktywiści. Prowadzący nie zamykają się w żadnych sztywnych ramach – oprócz dyskusji i charakterystyce pracy gości odbijają także w kierunku tematów lifestyle’owych, co nie zmienia faktu, że każdy, kto interesuje się hip-hopem może wynieść z cyklu Rap Backstage ogrom wiedzy o swoim hobby.

mr. polska
fot. materiały prasowe

Mr. Polska w naszym podcaście

Dominik Włodzimierz Czajka-Groo – raper polskiego pochodzenia, który po niezwykle owocnym okresie kariery w Holandii szturmem zaczął podbijać rodzimy rynek. Pierwszy rozgłos zapewnił mu featuring u Malika Montany w utworze Jagodzianki z 2019, dziś jego solowy hit Złote Tarasy opiewa na ponad 42 miliony wyświetleń.

Trasa koncertowa rapera ruszy już niebawem. Gdzie i kiedy zagra raper?

Mr. Polska niebawem ruszy w trasę koncertową, w ramach której odwiedzi 10 polskich miast. Gdzie i kiedy zagra?

źródło: Facebook Mr. Polski

Bilety na wydarzenia w Krakowie, Bielsko-Białej oraz Wrocławiu są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. To nie wszystko! Artysta zagra także na DRAGONS NIGHT FESTIVAL w Żmigrodzie, na którym oprócz rapera wystąpią Dj Quiz, TAITO, INOX, V_Valdi, WAJS, It’s Not Legal, Fruit, Thomas Bloom i Łobuz. Polecamy nie zwlekać zakupem wejściówek!

Mr. Polska: Bity prosto w twarz

W najnowszym odcinku podcastu Rap Backstage gościem prowadzącego Krzysztofa Nowaka był raper Mr. Polska, autor przełomowych Złotych Tarasów. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Rap Backstage, […]

BILETY NA KONCERTY MR. POLSKA!

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →