fot. Facebook / Mr. Polska

Mr. Polska zadba o udane Halloween w klubie Hulakula


22 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już niebawem Mr. Polska wystąpi w warszawskim klubie Hulakula. Kiedy dokładnie odbędzie się koncert i gdzie zgarnąć bilety?

Złote Tarasy śpiewało pół Polski

Mr. Polska szturmem przejął polskiego TikToka dzięki swojemu hitowi Złote Tarasy. Nie tylko zresztą ta platforma padła łupem polsko-niderlandzkiego rapera. Licznik wyświetleń na YouTubie powoli dobija do 65 milionów. Liczby mówią same za siebie, a Złote Tarasy zapewne przez długi czas nie zejdą z imprezowych playlist. Do drzwi powoli dobija się również hulający od niedawna kawałek Subway Surfer z gościnnym udziałem Frank Leena.

Mr. Polska – Złote Tarasy

Halloween w klubie Hulakula

O tym, jak sprawują się na żywo zarówno starsze, viralowe numery, jak i nowy kawałek, będzie można przekonać się już 29 października w warszawskim klubie Hulakula. Właśnie wtedy raper zagra tam koncert. Nie będzie jednak sam, gdyż za before oraz after party zadbają Lucy Monslave i Psychopatka. Wejściówki na to wydarzenie znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Mr. Polska gościem Rap Backstage

Mr. Polska gościł w naszym podcaście Rap Backstage. Raper opowiedział między innymi o byciu w ciągłej trasie, wejściu do polskiej rapgry czy o hitach szytych pod TikToka. Tę oraz pozostałe odsłony podcastu Rap Backstage można obejrzeć na naszym youtube’owym kanale.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Już niebawem Mr. Polska wystąpi w warszawskim klubie Hulakula. Kiedy dokładnie odbędzie się koncert i gdzie zgarnąć bilety? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Złote Tarasy śpiewało pół Polski Mr. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →