kadr z klipu do "Złotych Tarasów" Mr. Polski

Mr. Polska zagra koncert na gdańskiej plaży


25 lipca 2022

Podziel się newsem:

Mr. Polska będzie kolejną gwiazdą, która wystąpi na Projekcie Brzeźno na gdańskiej plaży już 28 sierpnia. Sprawdź szczegóły.

Projekt Brzeźno, czyli wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska

28 sierpnia Mr. Polska wystąpi w Gdańsku, prezentując przekrój swoich hitów, od starszych Jagodzianek i Pistoletu, aż po najnowsze Złote Tarasy i Awaryjne światła. Wszystko to wydarzy się w Projekcie Brzeźno. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska. Kompleks gastronomiczno-rozrywkowy przy samej plaży, co zapewnia wyjątkowy relaks i niezapomniane przeżycia. Na co więc czekacie? Rezerwujcie sobie wolny wieczór 28 sierpnia i kupujcie bilety na koncert Mr. Polski.

Mr. Polska – Złote Tarasy prod. Abel de Jong

Mr. Polska gościem Rap Backstage

Mr. Polska był gościem Krzysztofa Nowaka w jednym z odcinków programu Rap Backstage. Podcastu, w którym Marcin Flint oraz Krzysztof Nowak rozmawiają z postaciami związanymi z polską rapową sceną o muzyce, ale także o samej branży rapowej w ogóle w dość niecodziennym, zakulisowym wydaniu. Przedstawiane są rzeczy i procesy, których na pierwszy rzut oka nie widać podczas odbioru muzyki.  Pochodzący z Holandii raper urodzony w Polsce opowiedział dziennikarzowi naszego portalu, o różnicach między holenderską a polską sceną rapową, życiu ciągle w trasie i trudnościach związanych z wejściem na polski rynek muzyczny. Poruszony został także temat, który najbardziej elektryzuje prawdopodobnie wszystkich fanów talentu Mr. Polski, a więc sposób, w jaki tworzy swoje hity. Oprócz rapera dotychczasowymi gośćmi Rap Backstage’u byli WdoWA, AtutowyBarto KattGrohCzarny HIFIPrykson Fisk i Bartosz KozikowskiMargaret i KaCeZetSłoń wraz Martą Nizio-Siarą, AdMa, oraz Kosi i Łajzol, czyli duet Jetlagz

Mr. Polska będzie kolejną gwiazdą, która wystąpi na Projekcie Brzeźno na gdańskiej plaży już 28 sierpnia. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Projekt Brzeźno, czyli wyjątkowe miejsce […]

Mr. Polska zagra w Gdańsku!

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →