Marta Nizio-Siara i Słoń w nowym odcinku podcastu Rap Backstage


02 października 2021

Podziel się newsem:

Tym razem Krzysztof Nowak i Marcin Flint mieli okazję porozmawiać w Rap Backstage z duetem, który do tej pory nie udzielał wspólnie wywiadów.

Od kuchni w programie Rap Backstage

Podcast Rap Backstage działa pod naszymi skrzydłami już od ładnych paru miesięcy. W tym czasie Krzysztof Nowak i Marcin Flint, znani dziennikarze rapowi, rozmawiali z ludźmi, którzy działają w środowisku. Są wśród nich raperzy, ale też producenci muzyczni, wydawcy czy też osoby, które działają w różnych obszarach zarządzania dużymi wytwórniami. Mówiąc krótko: to wszyscy ci ludzie, którzy sprawiają, że rynek wygląda tak, jak widać go na zewnątrz.

W studiu u duetu gościli już Barto Katt, Atutowy, Prykson Fisk i Bartosz Kozikowski, Groh oraz Czarny HIFI. Teraz przyszedł czas na szósty odcinek programu, który jest na pewno z kilku powodów wyjątkowy. Zaraz powiemy wam jakich!

Rap Backstage

Marta Nizio-Siara i Słoń w naszym podcaście

Jesteśmy pewni, że spora część z was zdziwiła się, gdy zobaczyła takie zestawienie osobowe. Dotąd Marta Nizio-Siara, założycielka i głównodowodząca agencji bookingowo-artystycznej Bashesh, a także Słoń, raper i założyciel wytwórni Brain Dead Familia, udzielali wywiadów osobno. Dla nas postanowili jednak zrobić wyjątek, dzięki czemu wy możecie posłuchać unikalnej rozmowy.

Rozmowy, dodajmy, która toczy się w bardzo swobodnym rytmie, lecz bez wątpienia pozostaje przy tym merytoryczna. Dowiecie się z niej nie tylko tego, jak funkcjonuje rynek bookingowy i wydawniczy w naszym kraju. Dzięki niesamowitemu przelotowi, jaki ma ze sobą ta dwójka, usłyszycie również tysiąc anegdot, które nigdy wcześniej nie padły na wizji.

Najnowszy odcinek formatu Rap Backstage znajdziecie na kanale IDĘWTANGO. Przygotujcie sobie godzinę z malutkim okładem, warto!

Partnerzy medialni: GlamRap.pl, Popkiller.plRapnews.pl.

Tym razem Krzysztof Nowak i Marcin Flint mieli okazję porozmawiać w Rap Backstage z duetem, który do tej pory nie udzielał wspólnie wywiadów. Od kuchni w programie Rap Backstage Podcast Rap Backstage działa pod naszymi skrzydłami już od ładnych paru miesięcy. W tym czasie Krzysztof Nowak i Marcin Flint, znani dziennikarze rapowi, rozmawiali z ludźmi, […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →