Prykson Fisk i Bartosz Kozikowski o swoich biznesach w najnowszym Rap Backstage


28 lipca 2021

Podziel się newsem:

Rap Backstage to hip-hopowa seria podcastów, w której Marcin Flint i Krzysiek Nowak w nierzadko ciężkich, a zawsze interesujących rozmowach mierzą się ze swoimi gośćmi. W najnowszym, piątkowym odcinku do studia zaprosili Bartosza Kozikowskiego i Pryksona Fiska.

Rap Backstage, czyli wszystko, co chciałbyś wiedzieć o hip-hopowej scenie

W tym roku Rytmy.pl rozszerzyły swoją działalność medialną i weszły w strefę podcastów. Alternatywno-lifestyle’owa Miastosfera prowadzona przez Novikę i Mr. Lexa stworzyła przestrzeń dla pasjonatów różnych gatunków muzyki, aczkolwiek pozostawał jeszcze jeden niezagospodarowany dział. Takim sposobem powstał Rap Backstage, czyli bezpieczna przystań dla fanów hip-hopu. Gospodarzami podcastu są doświadczeni dziennikarze, szeroko znani w tamtejszym (i nie tylko) półświatku – Krzysiek Nowak oraz Marcin Flint. Redaktorzy w studio będą gościć rozmaite osobistości – od raperów i producentów, aż po reprezentantów labeli, menadżerów, czy organizatorów festiwali. Szeroki kontekst, szeroki kontent – będąc z nami, dowiecie się o przeróżnych branżowych sztuczkach oraz tajemnicach. Dotychczas ukazały się dwa odcinki naszego hip-hopowego podcastu. W pierwszym prym wiódł Barto Katt, raper stojący za sukcesem kolektywu BUMP’12. W drugim natomiast gościem był Atutowy – jeden z najbardziej popularnych polskich producentów, wciąż znajdujący się na fali wznoszącej.

W najbliższym epizodzie, który ukaże się w ten piątek, 30 lipca o godzinie 18.00 na YouTube’ie na kanale IDĘWTANGO udział wzięli Bartosz Kozikowski oraz Prykson Fisk.

Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube!

Rap Backstage Bartosz Kozikowski Prykson Fisk
fot. materiały promocyjne

Bartosz Kozikowski i Prykson Fisk pod ostrzałem pytań

W zbliżającym się, piątkowym odcinku Rap Backstage, w studio z Krzyśkiem Nowakiem i Marcinem Flintem gościć będą Bartosz Kozikowski oraz Prykson Fisk. Ten nieoczywisty duet opowie między innymi o najlepszych biznesach, jakie kiedykolwiek udało im zrobić, a także weźmie na tapetę kultową płytę Eisa oraz jej reedycję z 2020 roku. Jak twierdzi Bartosz Kozikowski – „materiał Eisa będzie się bronił za kolejne 17 lat”.

Rap Backstage Bartosz Kozikowski Prykson Fisk
fot. materiały promocyjne

Bartosz Kozikowski oraz Prykson Fisk w Rap Backstage – kiedy premiera?

Trzeci odcinek Rap Backstage, w którym gośćmi będą Bartosz Kozikowski oraz Prykson Fisk ukaże się w piątek, 31 lipca o godzinie 18:00, na kanale IDĘWTANGO na YouTube’ie. Podcast jest również dostępny na wszystkich serwisach streamingowych. Nie może Was to ominąć!


Partnerem letniej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Partnerzy medialni: Popkiller.pl i Rapnews.pl.

Rap Backstage to hip-hopowa seria podcastów, w której Marcin Flint i Krzysiek Nowak w nierzadko ciężkich, a zawsze interesujących rozmowach mierzą się ze swoimi gośćmi. W najnowszym, piątkowym odcinku do studia zaprosili Bartosza Kozikowskiego i Pryksona Fiska. Rap Backstage, czyli wszystko, co chciałbyś wiedzieć o hip-hopowej scenie W tym roku Rytmy.pl rozszerzyły swoją działalność medialną […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →