Marcin Flint, Krzysiek Nowak i Rap Backstage – hip-hopowy podcast IDĘWTANGO


09 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Fanom sceny hip-hopowej tych panów przedstawiać nie trzeba. Marcin Flint i Krzysiek Nowak, czołowi rapowi dziennikarze w Polsce dołączają do grona redaktorów współpracujących z portalem Rytmy.pl. Panowie wspólnie poprowadzą nową serię podcastów na kanale IDĘWTANGO – Rap Backstage.

Zgodnie z zapowiedziami, na kanale IDĘWTANGO zadebiutuje nowa seria podcastów. Rap Backstage poświęcony będzie scenie hip-hopowej, której kulisom przyjrzą się dwie doskonale znane postacie – Marcin Flint i Krzysiek Nowak. Premiera pierwszego odcinka Rap Backstage’a już 17 czerwca o godzinie 18:00 na kanale IDĘWTANGO na YouTube. Kolejne odsłony serii ukazywać się będą co trzy tygodnie w czwartek.

Marcin Flint i Krzysiek Nowak przedstawiają Rap Backstage

Autorskie spojrzenie, zero konwenansów i ogrom wiedzy – Marcin Flint i Krzysiek Nowak to ludzie, którzy jednym zdaniem potrafią zwrócić uwagę całego środowiska. Z ich opiniami można się zgadzać lub nie, ale nie sposób podważyć ich wpływu na odbiór danego artysty, albumu czy wydarzenia przez fanów hip-hopu.

Marcin Flin, Krzysiek Nowak, Rap Backstage
Marcin Flint i Krzysiek Nowak

Mając za sobą bagaż doświadczeń zdobytych w wielu topowych redakcjach, Flint i Nowak nie boją się wytaczać najcięższych dział i budzić kontrowersji. Ich recenzje, czy wywiady to ważny element rodzimej rap sceny. Kolejny rozdział swojej współpracy pisać będą pod szyldem Rap Backstage – serii podcastów dedykowanych scenie hip-hopowej, gdzie prócz komentowania gorących tematów, uchylane będą rąbki tajemnic, jakie kryją się za kulisami największej dziś dziedziny polskiej fonografii.

Rap Backstage. Kogo zobaczymy w studiu?

Osią Rap Backstage’a będą przede wszystkim rozmowy z gośćmi zaproszonymi do warszawskiego studia redakcji Rytmy.pl. Wśród nich znajdą się nie tylko artyści, ale również wydawcy, menedżerowie, bookerzy, właściciele klubów czy organizatorzy festiwali. To od nich Flint i Nowak wyciągać będą wcześniej nieznane smaczki, detale owianych legendami historii oraz opinie na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości polskiej sceny hip-hopowej.

Kto będzie gościem pierwszego odcinka? Tego dowiecie się już w piątek.

Podcasty IDĘWTANGO - Rytmy.pl Rap Backstage
IDĘWTANGO – podcast Rap Backstage

IDĘWTANGO rośnie w siłę

Tym samym Rap Backstage zasila ramówkę kanału IDĘWTANGO, w której znajdują się już Miastosfera, prowadzona przez Novikę i Mr Lexa, oraz Munocast, którego gospodarzami są Łukasz Kowalka i Hubert Grupa.

Kanał IDĘWTANGO pełni rolę sekcji dla treści audio i video. Produkcje video publikowane są na profilu redakcji Rytmy.pl (Miastosfera i Rap Backstage) i Muno.pl (Munocast) na Facebooku oraz na YouTube. Z kolei nagrania audio będą dostępne za pośrednictwem popularnych serwisów streamingowych.

Podcasty IDĘWTANGO - Rytmy.pl Rap Backstage
Samsung Galaxy Buds Pro

Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Rap Backstage na kanale IDĘWTANGO. Kiedy premiera?

Przypomnijmy – premiera serii podcastów Rap Backstage już 17 czerwca o godzinie 18:00 na kanale IDĘWTANGO na YouTube.

Partnerzy medialni: Popkiller.pl i Rapnews.pl.

Fanom sceny hip-hopowej tych panów przedstawiać nie trzeba. Marcin Flint i Krzysiek Nowak, czołowi rapowi dziennikarze w Polsce dołączają do grona redaktorów współpracujących z portalem Rytmy.pl. Panowie wspólnie poprowadzą nową serię podcastów na kanale IDĘWTANGO – Rap Backstage. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →