Creative Day Every Day. Spędź dzień z redaktorami Rytmy.pl i Samsung Galaxy S20 FE 5G


07 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u.

Creative Day Every Day z Samsung Galaxy S20 FE 5G- różnorodność, która spotyka się w jednym miejscu

Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE, w którym łączy się mnóstwo możliwości. Redakcja jest miejscem, w którym dzielimy się swoimi pasjami i związaną z nimi pracą – wywiadami, newsami, reportażami, odkryciami czy rekomendacjami. Z kolei Samsung Galaxy S20 FE jest smartfonem, dzięki któremu wszystkie te działania możemy wykonać za pomocą jednego urządzenia. To nie jest już wyłącznie narzędzie do kontaktu, gier i mediów społecznościowych. To prawdziwe redaktorskie centrum dowodzenia, dzięki któremu zrobimy świetnie zdjęcia, nakręcimy znakomite transmisje, zarejestrujemy ważny wywiad, napiszemy ciekawy tekst i podzielimy się tym wszystkim z czytelnikami.

Creative Day Every Day

Creative Day Every Day z Samsung Galaxy S20 FE 5G – poznaj naszą codzienność

Wykorzystując możliwości Galaxy S20 FE 5G, chcemy pokazać Wam jak wygląda nasza praca – to, co robimy, gdzie bywamy, z kim rozmawiamy, jak pracujemy. Chcemy abyście zobaczyli jak różni jesteśmy i jak wielu dziedzin życia dotykamy w swojej codziennej pracy – dziedzin obecnych wokół Ciebie każdego dnia.

Poznajcie nas – redaktorów i redaktorki Rytmy.pl, którzy codziennie dostarczają Wam nowych treści. Poznajcie historię każdego z nas, sposób bycia i drogę do tego, by pasja przerodziła się w codzienną pracę, dostarczającą mnóstwa wrażeń, frajdy i satysfakcji.

Creative Day Every Day

Creative Day Every Day z Samsung Galaxy S20 FE 5G – centrum dowodzenia stale pod ręką

Już niebawem pokażemy Wam naszą codzienność. Dzięki różnym postaciom tworzącym redakcyjny zespół, ich pasjom i możliwościom Samsung Galaxy S20 FE 5G, przekonacie się, że jeden smartfon może stać się nie tylko centrum komunikacji i rozrywki. To także wielofunkcyjne urządzenie służące do profesjonalnej pracy, wykonywanej dla redakcji o ogólnokrajowym zasięgu.

Creative Day Every Day

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u. Creative Day Every Day z Samsung Galaxy S20 FE 5G- różnorodność, która spotyka się w jednym miejscu Redakcja Rytmy.pl […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →