Miastosfera się rozkręca! Ada Rosinska – kto pociąga za sznurki w branży?


10 maja 2021

Podziel się newsem:

Po spotkaniu z duetem ATLVNTA, Novika i Lex zaprosili przed mikrofon osobę, która rodzimy show business na styku mainstreamu i alternatywy zna, jak własną kieszeń. Ada Rosinska to kobieta-orkiestra i kopalnia anegdot. Jako odnosząca od lat sukcesy menadżerka artystów i szefowa agencji, ma do opowiedzenia mnóstwo historii, które czekają na widzów kolejnego podcastu z cyklu Miastosfera

Miastosfera wystartowała i zaczyna się rozkręcać. Kasia Golomska i Kamil Durski, czyli duet ATLVNTA, dostarczyli mnóstwo interesujących informacji na temat przyszłości swojego nowego projektu i nie tylko. Nie zabrakło także kuluarowych opowieści. Kolejna postać, którą gościć będą Novika i Lex, podobnych historii co najmniej równie sporo, a kto wie czy nie więcej! Ada Rosinska to postać, która coraz odważniej pociąga za sznurki rodzimego rynku muzycznego. Czy zdradzi swój przepis na sukces?

Miastosfera. Ada Rosinska, kobieta-orkiestra

Od lat zajmuje się dbaniem o wizerunek artystów, opiekuje się różnymi projektami w obrębie polskiej sceny, współpracuje z najważniejszymi podmiotami i osobami w branży, a od pewnego czasu doskonale sprawdza się w roli szefowej agencji No lekko.

Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube!

Ada Rosinska to barwna postać, która zgrabnie lawiruje między mainstreamem a alternatywą, bez trudu łącząc te dwa światy i osoby w nich funkcjonujące. Wystarczy wymienić, że z talentów i umiejętności Rosinskiej korzystali tacy artyści i artystki jak Król, Miuosh, Bisz, Maciej Maleńczuk, Swiernalis, Ania Rusowicz, Rebeka, czy PRO8L3M. Robi wrażenie, prawda? To nie koniec długiej listy osób, z którymi współpracowała Rosińska. Co więcej, lista ta stale się wydłuża i kto wie, być może Ada uchyli rąbek tajemnicy skrywający nadchodzące nowości i postacie z nimi związane? Z całą pewnością Novika i Lex będą robić wszystko, co w ich mocy, by wyciągnąć od Ady nieco smaczków, ale i porad dla początkujących artystów i artystek.

Miastosfera nowy odcinek Ada Rosinska

Na czym polega praca PRowca w branży muzycznej? Jak zwrócić na siebie uwagę wytwórni, a jak słuchaczy? Czym różni się fan na Facebooku od fana z Instagrama? Czy ludzie korzystający z serwisów streamingowych rzeczywiście nie kupują płyt? Co jest ważniejsze w osiągnięciu sukcesu – fascynacja człowiekiem czy muzyką, jaką tworzy?

Miastosfera. Na tropie miejskich trendów

Przypomnijmy – Miastosfera to nowy obszar działalności redakcji Rytmy.pl, który skupiać się będzie na treściach video i audio. W co drugi wtorek na kanale IDĘWTANGO na YouTube, lądować będzie nowy odcinek podcastu, który prowadzić będą uznani dziennikarze i dziennikarki – Novika i Mr Lex. To doskonale znani artyści, od lat związani z muzyką elektroniczną i alternatywną, a przede wszystkim wytrawni obserwatorzy polskiej i światowej popkultury, a także tego, jak zmienia się życie miasta. Duet prowadzących zapraszać będzie osoby znane ze scen największych rodzimych klubów i festiwali, lecz także postacie pociągające za sznurki w rodzimej branży.

Na fotelach warszawskiego studia Miastosfery zasiądą muzycy, menadżerowie, wydawcy, organizatorzy największych imprez, właściciele modnych klubów i miejscówek, a także osoby mające ogromny wpływ na to, czego słuchamy, kogo obserwujemy i dokąd chcemy się wybrać z przyjaciółmi.

Miastosfera – kiedy kolejny odcinek?

Premiera odcinka z Adą Rosinską w roli głównej już w najbliższy wtorek, 11 maja, o godzinie 20:00 na kanale IDĘWTANGO na YouTube’ie.

Ada Rosinska: Jeśli ktoś słucha muzyki na Spotify, w życiu nie kupi płyty | MIASTOSFERA 002

Miastosfera – co dalej?

To jednak nie wszystko. Grono prowadzących będzie się stale powiększać, podobnie jak ramówka kanału IDĘWTANGO. Już dziś możemy zdradzić, że niebawem ze swoim autorskim programem przed mikrofonami i kamerami pojawią się Marcin Flint i Krzysztof Nowak, wybitni znawcy polskiej sceny hip-hopowej.

To wciąż nie koniec niespodzianek, jakie dla Was szykujemy! Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów

Po spotkaniu z duetem ATLVNTA, Novika i Lex zaprosili przed mikrofon osobę, która rodzimy show business na styku mainstreamu i alternatywy zna, jak własną kieszeń. Ada Rosinska to kobieta-orkiestra i kopalnia anegdot. Jako odnosząca od lat sukcesy menadżerka artystów i szefowa agencji, ma do opowiedzenia mnóstwo historii, które czekają na widzów kolejnego podcastu z cyklu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →