Facebook/Mr. Polska

Mr. Polska gubi się w mieście. „Subway Surfer” to nowy jesienny letniaczek


10 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Mr. Polska po Złotych Tarasach ma w planach kolejny banger. Subway Surfer z Frank Leenem na feacie. ukaże się już wkrótce.

Mr. Polska nie zrobił kariery na TikToku

Tam nie zaczynał, chociaż jego hity mają predyspozycje do wyciągnięcia refrenów i odgrzania trendów na TikToku. Złote Tarasy ładnie zilustrowały potencjał chwytliwego fragmentu, podobnie jak Awaryjne światła nagrane wspólnie z Frizem. Na YouTubie piosenki mają odpowiednio: 64 i 14 milionów wyświetleń, natomiast na TikToku z użyciem tych dźwięków zapostowano 97,4 i 31,2 tysiąca filmów.

Nic więc dziwnego, że Mr. Polska swój kolejny banger zamierza puścić w świat z wykorzystaniem owej aplikacji. W zapowiadanym numerze artysta połączy siły z Ablem de Jongiem (z którym współpracował już przy Złotych Tarasach), Frank Leenem oraz Atutowym.

Przeczytaj: Frank Leen: „Szczere rozmowy ubierane w mocne brzmienia” [wywiad]

mr polska frank leen
Facebook/Mr. Polska

Mr. Polska wjeżdża na salony (dosłownie)

Na swoim Instagramie raper oficjalnie zapowiedział nowości, a jednocześnie wyjaśnił fanom, że sukces Złotych Tarasów był dla niego zarówno triumfem, jak i ogromną presją.

Eyyyy mordeczki moje, mam dobra wiadomość dla was!
Wiem wiemmmm… Chciałem już wcześniej coś nowego wydać ale przez wielki sukces złotych tarasów poczułem jakąś dziwną presję i nie wiedziałem jaki kolejny numer wydać.

Dodał jednak, że nowy utwór nadchodzi, a co więcej – we fragmentach hula już na TikToku. Mr. Polska ruszył z aktywną promocją Subway Surfer. Nagranie z użyciem dźwięku = follow back od artysty. Jak dotąd deal skusił ledwie kilkadziesiąt osób, lecz kwestia jego popularności to przypuszczalnie wyłącznie kwestia czasu. Bujający refren to dobry materiał na trend, co raper umiejętnie wykorzystał przy swoich poprzednich hitach.

Teledysk do utworu powstał z udziałem fanów artysty… w ich własnych domach. Wygląda na to, że raper zaproszenia swoich słuchaczy bierze na poważnie.

Mr. Polska: Bity prosto w twarz

Mr. Polska po Złotych Tarasach ma w planach kolejny banger. Subway Surfer z Frank Leenem na feacie. ukaże się już wkrótce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Mr. Polska nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →