Kadr z teledysku „AWARYJNE ŚWIATŁA"

Mamy to! Wspólny numer Friza z Mr. Polską już na streamingach


17 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Friz wydał kawałek z featuringiem Mr. Polski. Dołączono to niego również teledysk. Wiele wskazuje na to, że piosenka może być jednym z najgorętszych hitów tego lata. Sprawdź!

FRIZ x MR. POLSKA – AWARYJNE ŚWIATŁA 

Awaryjne światła to efekt nieoczekiwanej współpracy Friza z Mr. Polska. Z utworu leje się bezpretensjonalny, letni żar, a główni zamieszani opowiadają o urokach szybkiego życia na pulsującym i zaraźliwym bicie, za który odpowiedzialny jest producent La$$a. Wszystko czego dotkną, trafia w samo sedno wakacyjnych nocy, by choć na chwilę rozbujać najbliższy parkiet. Playlista urokliwych posiadówek i całonocnych imprez wzbogaciła się właśnie o kolejny hymn, czas na update!

– czytamy w opisie utworu.

Numer zwiastował wrzucony 13 czerwca krótki snippet.

Przeczytaj także: „Odłóżcie problemy na bok, bo wyszedł nowy Łajcior” – mówi SBM i przedstawia nowy singiel White’a 2115

friz
Friz, fot. kadr z teledysku SE4ON

Mr. Polska rusza w trasę koncertową!

Chcecie usłyszeć ten niekwestionowany hicior na żywo? Już niebawem będziecie mieli okazję! Mr. Polska odwiedzi w ramach trasy koncertowej 10 polskich miast.

źródło: Facebook Mr. Polski

Bilety na wydarzenia w Krakowie, Bielsko-Białej oraz Wrocławiu są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. To nie wszystko! Artysta zagra także na DRAGONS NIGHT FESTIVAL w Żmigrodzie, na którym oprócz rapera wystąpią Dj Quiz, TAITO, INOX, V_Valdi, WAJS, It’s Not Legal, Fruit, Thomas Bloom i Łobuz. Na żadnym z przystanków na pewno nie zabraknie przełomowych Złotych Tarasów, a artysta zapewni widzom również repertuar złożony z całej serii jego starszych numerów, które tak samo biły imponujące rekordy popularności.

Przeczytaj także: Kizo pokazał wersję premium preorderu Ostatniego Tańca. Premiera albumu już w piątek

Friz wydał kawałek z featuringiem Mr. Polski. Dołączono to niego również teledysk. Wiele wskazuje na to, że piosenka może być jednym z najgorętszych hitów tego lata. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →