kadr z klipu do utworu "Jetlag" Kizo i Masnego Bena

Kizo pokazał wersję premium preorderu „Ostatniego Tańca”. Premiera albumu już w piątek


15 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Na swoim Instagramie Kizo zaprezentował zawartość specjalnego boxa, najdroższej opcji preorderu albumu Ostatni Taniec. Sprawdź, co jest w środku!

Co znajdziemy w preorderze?

Na dwa dni przed premierą albumu Ostatni Taniec Kizo zrobił unboxing i zaprezentował zawartość specjalnego preorderowego wydania deluxe płyty. Wewnątrz pudełka znalazły się oprócz płyty koszulka z nadrukiem nawiązującym do okładki, dmuchana piłka, a także ręcznik plażowy. Wszystkie te bonusy są tematycznym rozwinięciem treści płyty, która w założeniu ma być najbardziej letnią i imprezową w dorobku Kizo. Czy taka będzie również nadchodząca trasa Ostatni Taniec Tour? Warto się będzie przekonać.

Kizo prezentuje zawartość preorderu albumu Ostatni Taniec

OSTATNI TANIEC TOUR wystartuje już 24 czerwca!

Ostatni Taniec zadebiutuje już 17 czerwca, a równo tydzień później w Operze Leśnej w Sopocie wystartuje trasa koncertowa Ostatni Taniec Tour. Jak sam Kizo mówi o tym wydarzeniu:

Wakacje się zbliżają, nowa płyta na horyzoncie, pierwszy LOT odpalony i śmiga w eterze. Dlatego też chciałbym Was zaprosić na koncert premierowy, otwierający trasę OSTATNI TANIEC! …TAK ROZPOCZYNAMY WAKACJE! Widzimy się już w piątek, 24 czerwca, w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie! To będzie mój największy solowy koncert do tej pory, więc mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i zjawicie się tłumnie. LICZĘ NA WAS! Z mojej strony mogę obiecać wielkie SHOW! Będą przede wszystkim nowe utwory, ale stare hity również się pojawią. Będą też niespodzianki, ale na teraz CISZA!

Z najnowszym albumem Kizo wystąpi aż w 13 miastach. W rozkładzie jazdy znajdują się:

 • 24.06 – Sopot – Opera Leśna
 • 01.07 – Poznań – Skwer Play
 • 02.07 – Wrocław – Hotspot
 • 09.07 – Kraków – Tauron Arena
 • 16.07 – TBA
 • 22.07 – Lublin – Klub Plener
 • 30.07 – Bydgoszcz – Wakepark
 • 05.08 – Leszno – Stara Gazownia
 • 19.08 – Piła – Wyspiarz
 • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
 • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
 • 02.09 – Katowice – P23
 • 03.09 – TBA

Bilety na każdy z ogłoszonych koncertów są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Plakat promujący trasę koncertową Kizo Ostatni Taniec Tour

kizo ostatni taniec tour
fot. materiały promocyjne

Na swoim Instagramie Kizo zaprezentował zawartość specjalnego boxa, najdroższej opcji preorderu albumu Ostatni Taniec. Sprawdź, co jest w środku! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Co znajdziemy […]

Kup bilety na trasę Ostatni Taniec Tour Kizo!

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →