kadr z teledysku „Nasze lato”

Były Kizzersy i Sukcesiliana, czas na KIZOwnika058 Jasnego. Kizo z własnym piwem


13 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kizo rozszerza swoją działalność na rynku spożywczym? Raper po wprowadzeniu na półki sklepowe swoich batonów oraz mrożonek pokazał butelkę piwa KIZOwnik058 Jasny.

KIZOwnik058 Jasny – Kizo rusza na podbój rynku browarniczego?

Jak donosi serwis Glamrap.pl, w zeszły weekend Kizo za pośrednictwem Instastories podzielił się z fanami zdjęciem kolejnego produktu sygnowanego jego twarzą. Tym razem nie był to wyrób spożywczy (raper ma w ofercie batony Kizzersy i mrożone pizze Sukcesiliana), tylko alkoholowy. Było to piwo KIZOwnik058 Jasny, wyprodukowane przez Brovarnię.

Zobacz: Kizo kręcił liczby, teraz kręci pizzę. Sukcesiliana wkrótce w sklepach

Na razie jednak nie ma żadnych przesłanek, które pozwalałyby sugerować, że produkt trafi do regularnej sprzedaży. KIZOwnik058 Jasny dostępny był podczas Rage Rally 2022, czyli rajdu luksusowymi samochodami, który zakończył się w sobotę 11 czerwca. Autor Jetlagu wręczał nagrody podczas finału gali. Według Glamrapu kooperacja Kiza z Brovarnią miała charakter jednorazowy.

kizo kizownik058 jasny
fot. screenshot

To nie pierwszy raz, kiedy słuchacze rapu mogą spróbować piwa od ulubionego wykonawcy. Piwo markowane nazwą wytwórni miały chociażby Alkopoligamia.com oraz Stoprocent, kiedy zarządzał nią Wini. Natomiast w zeszłym roku Onar połączył siły z marką Funky Fluid, tworząc dzięki temu piwo ACHTUNG.

Kizo rusza w Ostatni Taniec Tour – sprawdź, gdzie kupisz bilety

Najnowszy krążek KizownikaOstatni Taniec, zadebiutuje na rynku 17 czerwca. Materiał składa się z czternastu piosenek, a oprócz Masnego Bena na płycie pojawią się m.in. Rafał PacześBorixonOliwka Brazil i Oki. Za warstwę muzyczną całego albumu odpowiada BeMelo.

Ostatni Taniec jest kontynuacją ścieżki, którą Kizo kroczy już od jakiegoś czasu. Z tą różnicą, że tym razem jest jeszcze bardziej imprezowo i tanecznie. Data premiery płyty nie jest przypadkowa – Kizo zamierza podbić wakacje i wywiesić własny szyld na każdej imprezie w Polsce. Artysta w spójny ze sobą sposób podaje fanom krążek, który nie wyjdzie im z głowy przez długi czas.

– czytamy w opisie albumu
kizo ostatni taniec
okładka albumu Ostatni Taniec

Tydzień później Kizo ruszy w trasę promocyjną najnowszego albumu. Banger King zagra w trzynastu miastach w całej Polsce. Bilety na Ostatni Taniec Tour Kizo znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem! Trasa zakończy się 3 września.

Kizo – Ostatni Taniec Tour – sprawdź daty

 • 24.06 – Sopot – Opera Leśna
 • 01.07 – Poznań – Skwer Play
 • 02.07 – Wrocław – Hotspot
 • 09.07 – Kraków – Tauron Arena
 • 16.07 – TBA
 • 22.07 – Lublin – Klub Plener
 • 30.07 – Bydgoszcz – Wakepark
 • 05.08 – Leszno – Stara Gazownia
 • 19.08 – Piła – Wyspiarz
 • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
 • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
 • 02.09 – Katowice – P23
 • 03.09 – TBA
kizo ostatni taniec tour
fot. materiały promocyjne

Kizo rozszerza swoją działalność na rynku spożywczym? Raper po wprowadzeniu na półki sklepowe swoich batonów oraz mrożonek pokazał butelkę piwa KIZOwnik058 Jasny. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins KIZOwnik058 Jasny […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →