kadr z teledysku „Jetlag"

Chcesz wystąpić w teledysku Kizo? Wystarczy spełnić odpowiednie warunki


01 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Kizo szykuje kolejny singiel z nadchodzącej płyty. Trójmiejski raper zaprosił fanów do udziału w teledysku, jednak stawia pewne warunki.

Kizownik zaprasza na plan teledysku

Wczoraj za pośrednictwem Instagrama Kizo poprosił swoich słuchaczy o pomoc. Zawodnik spacerange, który promuje właśnie nadchodzące wydawnictwo zatytułowane Ostatni Taniec, zachęcił fanów do wzięcia udziału w klipie. Zdjęcia rozpoczną się jutro, tj. 2 czerwca o 18:00, pod wejściem głównym Hali Olivia przy al. Grunwaldzkiej 470 w Gdańsku.

Zobacz: Kizo promuje trasę koncertową wyjątkowym spotem reklamowym

Jednym z wymogów, które postawił raper, jest nauczenie się refrenu na pamięć. Kizownik opublikował snippet utworu już 10 lutego. Na razie nie wiadomo, jaki tytuł nosi piosenka. Banger King zaznaczył również, że wszelka odzież marki MyToSukces będzie mile widziana.

Kizo rusza w Ostatni Taniec Tour – sprawdź, gdzie kupisz bilety

Najnowszy krążek KizownikaOstatni Taniec, zadebiutuje na rynku 17 czerwca. Materiał składa się z czternastu piosenek, a oprócz Masnego Bena na płycie pojawią się m.in. Rafał PacześBorixonOliwka Brazil i Oki. Za warstwę muzyczną całego albumu odpowiada BeMelo.

Ostatni Taniec jest kontynuacją ścieżki, którą Kizo kroczy już od jakiegoś czasu. Z tą różnicą, że tym razem jest jeszcze bardziej imprezowo i tanecznie. Data premiery płyty nie jest przypadkowa – Kizo zamierza podbić wakacje i wywiesić własny szyld na każdej imprezie w Polsce. Artysta w spójny ze sobą sposób podaje fanom krążek, który nie wyjdzie im z głowy przez długi czas.

– czytamy w opisie albumu
kizo ostatni taniec
okładka albumu Ostatni Taniec

Tydzień później Kizo ruszy w trasę promocyjną najnowszego albumu. Banger King zagra w trzynastu miastach w całej Polsce. Bilety na Ostatni Taniec Tour Kizo znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem! Trasa zakończy się 3 września.

Kizo – Ostatni Taniec Tour – sprawdź daty

 • 24.06 – Sopot – Opera Leśna
 • 01.07 – Poznań – Skwer Play
 • 02.07 – Wrocław – Hotspot
 • 09.07 – Kraków – Tauron Arena
 • 16.07 – TBA
 • 22.07 – Lublin – Klub Plener
 • 30.07 – Bydgoszcz – Wakepark
 • 05.08 – Leszno – Stara Gazownia
 • 19.08 – Piła – Wyspiarz
 • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
 • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
 • 02.09 – Katowice – P23
 • 03.09 – TBA
kizo ostatni taniec tour
fot. materiały promocyjne

Kizo szykuje kolejny singiel z nadchodzącej płyty. Trójmiejski raper zaprosił fanów do udziału w teledysku, jednak stawia pewne warunki. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Kizownik zaprasza na plan teledysku Wczoraj za pośrednictwem […]

Kup bilety na "Ostatni Taniec Tour" Kizo

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →