kadr z teledysku „Huragan”

Malik Montana, Kizo, Paluch i wielu innych wystąpią w amfiteatrze. Plejada gwiazd już wkrótce zagra w Gorzowie Wielkopolskim

Obserwuj nas na instagramie:

Lato za pasem, a lista rapowych festiwali stale się wydłuża. Na koncertową mapę Polski wkroczył również cykl Amfiteatr Hip Hop Festiwal, który w czerwcu zagości w Gorzowie Wielkopolskim. W trakcie imprezy wystąpią m.in. Kizo, Paluch i Malik Montana.

Kizo, Malik Montana i inni podczas Amfiteatr Hip Hop Festiwal w Gorzowie Wielkopolskim. Sprawdź, gdzie kupić bilety

Tegoroczny czerwiec szykuje się naprawdę gorący dla fanów polskiego rapu. W kalendarzach pojawiają się kolejne festiwale, a niektóre z nich zjawią się w więcej niż jednej miejscowości, jak Amfiteatr Hip Hop Festiwal. Między 24 a 25 czerwca impreza odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim w Amfiteatrze Gorzów przy ul. Drzymały. Organizatorem wydarzenia jest Euforia Dźwięku. Wejściówki na Amfiteatr Hip Hop Festiwal w Gorzowie Wielkopolskim znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży dostępne są ostatnie pule biletów, więc nie czekajcie z zakupem do ostatniej chwili.

Zobacz: Jest słońce, jest Kizo! Najnowszy singiel Huragan potencjalnym hitem nadchodzących wakacji

Organizatorzy imprezy zadbali, by w trakcie wydarzenia zadowoleni byli zarówno miłośnicy bangerów, jak i spokojniejszej muzyki. Na deskach gorzowskiego amfiteatru zobaczymy m.in. Kizownika, Malika Montanę, Żabsona, Palucha, Kaza Bałagane, PRO8L3M oraz Jacusia. Pierwszy z wymienionych tuż przed występem w Gorzowie, dokładnie 17 czerwca, wyda swój najnowszy album zatytułowany Ostatni Taniec. Wydawnictwo promują już single LOT z Wac Toją oraz Huragan. Całkiem niedawno na rynku zadebiutował również Kompot Palucha, a w zeszłym tygodniu swój drugi studyjny krążek wydał Jacuś, który zaprosił do współpracy m.in. KęKę i Young Leosię.

Kizo feat. Wac Toja – LOT

Amfiteatr Hip Hop Festiwal odbędzie się również w innych miastach

Zanim fani hip-hopu z województwa lubuskiego zobaczą na żywo swoich ulubionych artystów, wcześniej uczynią to mieszkańcy Wrześni i okolic. Tamtejsza edycja cyklu imprez odbędzie się w sobotę 18 czerwca w Amfiteatrze im. Anny Jantar w Parku im. Dzieci Wrzesińskich. Festiwal zawita również do Opola, gdzie atmosferę w Amfiteatrze Tysiąclecia podgrzeją m.in. Diho, Słoń oraz Borixon. Bilety na oba wydarzenia, podobnie jak w przypadku gorzowskiej imprezy, znajdziecie na Biletomat.pl.

Lato za pasem, a lista rapowych festiwali stale się wydłuża. Na koncertową mapę Polski wkroczył również cykl Amfiteatr Hip Hop Festiwal, który w czerwcu zagości w Gorzowie Wielkopolskim. W trakcie imprezy wystąpią m.in. Kizo, Paluch i Malik Montana. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →