kadr z teledysku „LOT"

Kizo robi disco polo? Raper komentuje zarzuty


29 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Podczas ostatniej sesji Q&A Kizo odniósł się do zarzutów o regres. W tej samej wypowiedzi Banger King powiedział, co sądzi o porównywaniu jego muzyki do disco polo.

Kizownik i disco polo? Raper uważa, że to forma życia

Wczoraj na Instagramie Kizo odbyła się krótka sesja pytań i odpowiedzi. Jeden ze słuchaczy rapera wysłał wiadomość o treści „Regress muzyczny spowodowany czym?”, co Banger King potraktował jako przestrzeń do odniesienia się do zarzutów części swoich odbiorców. Kizownik nawiązał również do nazywania jego muzyki disco polo, z czym sam zainteresowany się nie zgadza.

Zobacz: Najbardziej wakacyjne imprezy roku? Kizo zapowiada niespodzianki na zbliżającej się trasie koncertowej

Nie nazwę swojej aktualnej formy regresem, a wręcz przeciwnie – formą życia, bo nigdy nie czułem się tak jak dziś. Czasem czytam jakieś komentarze typu „disco polo” albo żeby wrócić do innego klimatu. Ja mówiłem, że moim celem jest dać w tym roku moim fanom dużo rozrywki i zabawy. Przy okazji chcę pokazać swoją jakościową muzykę. Nazywanie reggaetonowych bitów disco polo oznacza tylko, że duża część słuchaczy nie zna innej muzyki poza polską kartą czasu na YouTube.

– napisał

Kizo rusza w Ostatni Taniec Tour – sprawdź, gdzie kupisz bilety

17 czerwca Banger King wyda swój kolejny solowy album. Ostatni Taniec będzie składać się z czternastu piosenek. Spacerange podaje, że będzie to „najprawdopodobniej najbardziej imprezowy album, jaki dotychczas pojawił się na rapowym rynku”. 

Ostatni Taniec jest kontynuacją ścieżki, którą Kizo kroczy już od jakiegoś czasu. Z tą różnicą, że tym razem jest jeszcze bardziej imprezowo i tanecznie. Data premiery płyty nie jest przypadkowa – Kizo zamierza podbić wakacje i wywiesić własny szyld na każdej imprezie w Polsce. Artysta w spójny ze sobą sposób podaje fanom krążek, który nie wyjdzie im z głowy przez długi czas.

– zachęcają wydawcy

Już tydzień później Kizo ruszy w trasę promocyjną najnowszego albumu. Banger King zagra w trzynastu miastach w całej Polsce. Bilety na Ostatni Taniec Tour Kizo znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem! Trasa zakończy się 3 września.

Kizo – Ostatni Taniec Tour – sprawdź daty

 • 24.06 – Sopot – Opera Leśna
 • 01.07 – Poznań – Skwer Play
 • 02.07 – Wrocław – Hotspot
 • 09.07 – Kraków – Tauron Arena
 • 16.07 – TBA
 • 22.07 – Lublin – Klub Plener
 • 30.07 – Bydgoszcz – Wakepark
 • 05.08 – Leszno – Stara Gazownia
 • 19.08 – Piła – Wyspiarz
 • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
 • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
 • 02.09 – Katowice – P23
 • 03.09 – TBA
kizo ostatni taniec tour
materiały promujące Ostatni Taniec Tour Kizownika

Podczas ostatniej sesji Q&A Kizo odniósł się do zarzutów o regres. W tej samej wypowiedzi Banger King powiedział, co sądzi o porównywaniu jego muzyki do disco polo. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, […]

Kup bilety na "Ostatni Taniec Tour" Kizo

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →