kadr z teledysku "Profesor"

“Profesor” Paluch, czyli kolejny singiel z nadchodzącej płyty poznaniaka


21 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Paluch publikuje w sieci singiel zatytułowany Profesor. To drugi utwór, którym poznański raper promuje swoje nadchodzące wydawnictwo pod tytułem KOMPOT.

Szef BOR-u jak Profesor – teledysk do utworu już dostępny

Na oficjalnym kanale Biura Ochrony Rapu ukazał się kolejny teledysk promujący krążek KOMPOT Palucha. Za produkcję wideo odpowiada ekipa 9LITER FILMY. To już czternaste wydawnictwo w dyskografii rapera. Za produkcję bitu do Profesora odpowiada PSR, z którym poznaniak współpracował już wielokrotnie.

Paluch – Profesor

Preorder KOMPOTU cały czas możliwy do kupienia

Wraz z premierą pierwszego teledysku z nadchodzącej płyty, tj. Puchu z Avim, w oficjalnym sklepie BOR ruszyła przedsprzedaż KOMPOTU. Na krążku znajdzie się piętnaście piosenek, za których produkcje odpowiadają m.in. Worek, Chris Carson, Julas oraz AWGS. W zestawie preorderowym fani otrzymują również kubek, kompot wiśniowy oraz zawieszkę zapachową. 10% dochodu z albumu zostanie przeznaczone na Polską Misję Medyczną.

Zobacz: Paluch z kolejną setką na koncie. To już trzeci teledysk przekraczający ten próg

Po 1,5 roku Paluch wraca do nas z kolejnym wydawnictwem. Kompot to 14sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę,  klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach.
Oprócz czołowych rodzimych raperów  takich jak Avi, Kaz Bałagane czy Major SPZ gościnnie pojawią się również Vito Bambino (Bitamina) oraz Kubiszew, z którym Paluch rozpoczynał rapowanie, a który wraca do nagrywania muzyki po dłuższej przerwie.
Na gramofonach udzielił się Dj Kebs, oraz dobrze znany z polskich klubów oraz koncertów Dj Taek.
Tytuł, oprócz właściwego znaczenia, jest nawiązaniem do narkotyku zwanego również „polską heroiną”, który jest mieszanką twardych używek o wysokim zanieczyszczeniu, niegdyś podawaną dożylnie przez narkomanów. Od albumu można się łatwo uzależnić, ale nie przedawkować.

– zapowiadają wydawcy (pisownia oryginalna).

Paluch – KOMPOT – tracklista albumu

1. Kompot ft. Major SPZ Prod. PSR
2. SOR Prod. Miroff, Hall
3. Na Chłodno Prod. Worek
4. LiL (Litery i Liczby) Prod. Miroff
5. Ważne Rzeczy ft. Kaz Balagane Prod. AWGS
6. Na Jutro Prod. AWGS
7. Profesor Prod. PSR
8. Niedopasowany ft. Vito Bambino Prod. Julas
9. Puch ft. Avi Prod. Worek, Johnny illstrument, Fade
10. Pomylony Balet (mefedron diss) ft. Dj Taek Prod. PSR
11. Każdy Blok Prod. PSR
12. Głębszy Oddech Prod. Sergiusz, 2K
13. Buty z Betonu Prod. D3W
14. Ruchome Schody ft. Kubiszew, Dj Kebs Prod. Chris Carson, Bodhi
15. Zostawić Coś Po Sobie 2k21 ft. DJ Taek Prod. Newlight$, K4M

Paluch wystąpi na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022 – sprawdź, gdzie kupić bilety

W dniach 14-16 lipca w Twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1 odbędzie się XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży obecnie znajduje się przedostatnia pula wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Organizatorzy poinformowali już, że wśród potwierdzonych nazwisk znalazł się Paluch, lecz nie tylko. Oprócz poznaniaka podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022 wystąpią także Young LeosiaMalik MontanaDihoOliwka Brazil czy Kaz Bałagane.

XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022
fot. materiały prasowe

Paluch publikuje w sieci singiel zatytułowany Profesor. To drugi utwór, którym poznański raper promuje swoje nadchodzące wydawnictwo pod tytułem KOMPOT. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Szef BOR-u […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →