kadr z teledysku "Dzwonnik z Notre Dame"

W 2022 roku mamy już czterech papieży. Jacuś i KęKę we wspólnym singlu

Podziel się newsem:

Jacuś w dalszym ciągu promuje swój drugi solowy materiał zatytułowany Prezes. W singlu Papież gościnnie wystąpił KęKę.

Jacuś i KęKę łączą siły

Dziś o północy w serwisach streamingowych pojawił się najnowszy singiel Jacusia, który odpowiedzialny jest nie tylko za tekst, ale także warstwę muzyczną. W utworze Papież obok gospodarza wystąpił również KęKę. To już szósta i jednocześnie ostatnia piosenka promująca Prezesa.

Jacuś feat. KęKę – Papież

Promocja Prezesa rozpoczęła się w styczniu wraz z premierą Życia Miasta. Najpopularniejszym z singli jest Piątek wieczór z udziałem Young Leosi. Teledysk do wspólnego utworu protegowanej Żabsona i autora Gucci Trip obejrzano na YouTube blisko pięć milionów razy.

Prezes ciągle dostępny jest w preorderze

Premierę drugiego solowego albumu Jacusia zaplanowano na początek maja. W oficjalnym sklepie widnieje informacja, że każde przedpremierowe zamówienie będzie zawierać autograf autora, plakat, wlepki oraz wizytówkę. W sprzedaży dostępny jest również merch oraz specjalny pakiet Prezesa z tkanym we Włoszech „krawatem prezesa”. Wydawca podkreśla, że nakłady są limitowane.

Zobacz: Jacuś liczy papier w stolicy. Oto Życie Miasta

Prezes składa się z szesnastu premierowych piosenek. Obok gospodarza wystąpili tacy twórcy, jak Belmondawg, Tede, Young Leosia czy Skorup. Album będzie wydany w super jewel boxie, a w środku znajdzie się książeczka licząca szesnaście stron ze zdjęciami Jacusia z sesji wykonanej przez Adama Jakubowskiego.

Jacuś – Prezes – tracklista albumu

 1. NA RAUSZU feat. IFI UDE
 2. TAKE A NAP
 3. WIKIPEDIA
 4. DZWONNIK Z NOTRE DAME feat. Tede
 5. I’M OK PT. 1
 6. PROGRES
 7. PIĄTEK WIECZÓR feat. Young Leosia
 8. ŻYCIE MIASTA
 9. BLAT KUCHENNY feat. Belmondawg
 10. MARIO
 11. PENTHOUSE
 12. ARGUMENTY feat. Skorup
 13. ROLI ROLI ROLI
 14. PAPIEŻ feat. KęKę
 15. PANIE PREZESIE
 16. NA ZDROWIE 
jacuś prezes
okładka albumu Prezes

Jacuś w dalszym ciągu promuje swój drugi solowy materiał zatytułowany Prezes. W singlu Papież gościnnie wystąpił KęKę. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Jacuś i KęKę łączą siły Dziś o północy w serwisach […]

JUWENALIA UKSW X WUM X APS X AWF 2022 20.05.2022 Warszawa

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →