kadr z teledysku „Cały czas"

Paluch z nową gościnką. Poznaniak dograł się reprezentantowi podziemnej ekipy

Podziel się newsem:

W sieci ukazał się najnowszy singiel promujący album zawodników indahouse – Buffela i Gundy. Duet zaprosił do współpracy przy utworze Cały czas Palucha, który przyjął propozycję.

Buffel i Gunda nagrali numer z Paluszakiem

Wczoraj na YouTubie zadebiutował teledysk do singla Cały czas promującego wydawnictwo Wielkie B duetu Buffel x Gunda z ekipy indahouse. Mimo undergroundowego charakteru projektu w utworze oprócz Buffela wystąpił również przedstawiciel ścisłego mainstreamu – Paluch.

Zobacz: Nowy gracz z wytwórni Palucha z kolejnym singlem i preorderem

Producentem całego materiału jest Gunda, jednak w wypadku bitu do Cały czas współpracował on z Polskim oraz Młodym Klaksonem. Mix i mastering wykonał Bizzlie, natomiast wideo stworzył Kacper Bartecki. Zdjęcia wykonał Kornel Stachura.

Buffel & Gunda feat. Paluch – Cały czas

Buffel i Gunda za chwilę wydadzą wspólny materiał

W oficjalnym sklepie indahouse cały czas trwa przedsprzedaż albumu Wielkie B. Wysyłka fizycznych egzemplarzy rozpocznie się przed 20 maja, a w pakiecie zawarte będą wlepki, podpisany plakat oraz płyta kompaktowa. Na album składa się piętnaście piosenek i większość z nich okraszona będzie gościnnymi występami.

WIELKIE B to dojrzała opowieść dwudziestojednolatka, który pełną piersią oddycha powietrzem zabarwionym miejskim aromatem i mgłą wielkomiejskiego absurdu. Buffel zabiera swoich słuchaczy w pełną emocji i wnikliwych refleksji odyseje po swoim małym zakątku świata. Warstwa tekstowa albumu w poruszający sposób dotyka zdeformowanego obrazu dynamicznie orbitującej wokół niego rzeczywistości, która częstokroć odkrywa przed nim swoje najciemniejsze oblicze.

Sercem albumu są kompozycje, które w wyważony sposób budują swoje klimatorium na drillowych inspiracjach pochodzących zza wielkiej wody.

– czytamy w opisie płyty
buffel gunda indahouse
okładka albumu Wielkie B, indahouse 2022

Paluch i inne gwiazdy rapu wystąpią podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce, Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, odbędzie się między 11 a 13 sierpnia na Plaży nad Wisłą w Płocku przy ul. Rybaki. Wydarzenie wraca na festiwalową mapę po ponad dwóch latach przerwy związanej z wybuchem pandemii. Niedawno ogłoszono pierwszą trzydziestkę artystów, a to dopiero początek ogłoszeń. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Przeczytaj także: Lech Polish Hip-Hop Music Awards zmienia lokalizację. Gala zawita w Płocku. Zmiany także w Polish Hip-Hop Festivalu

W pierwszej puli ogłoszeń znaleźli się: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZDwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zachęcają organizatorzy imprezy.

W sieci ukazał się najnowszy singiel promujący album zawodników indahouse – Buffela i Gundy. Duet zaprosił do współpracy przy utworze Cały czas Palucha, który przyjął propozycję. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył […]

Paluch podczas LECH POLISH HIP-HOP FESTIVAL 2022

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →