kadr z teledysku „Jadę w teren" Borixona

Borixon jedzie w teren w kierunku obranego celu

Podziel się newsem:

Borixon publikuje drugi teledysk promujący album Mixed Music Arts, który ukazał się na rynku bez muzycznych zapowiedzi. Ojciec chillwagonu postawił na singiel Jadę w teren.

Borygo z nowym teledyskiem

Dziś o godzinie 15:00 na kanale SpaceRange został opublikowany nowy wideoklip Rekina. Muzykę do singla Jadę w teren wyprodukował BAHsick, natomiast za mix i mastering odpowiedzialny jest DJ Johny dla Nobocoto Studio. Autorem teledysku jest Kooza, który wielokrotnie współpracował z członkami chillwagonu.

Zobacz: Legendarny duet powraca. Tede i Borixon pracują nad wspólnym albumem

Jadę w teren to drugi utwór promujący ostatnią płytę Borygo, czyli Mixed Music Arts. Pierwsze wideo ujrzało światło dzienne po premierze MMA. Wówczas Borixon postawił na obrazek do Melodyjek, gdzie w rolę młodego BRX-a wcielił się inny raper – asthma.

Borixon – Jadę w teren

Zanim MMA zadebiutowało na sklepowych półkach i w serwisach streamingowych, założyciel chillwagonu nie opublikował żadnego singla. Cała kampania promocyjna prowadzona była poprzez Instagram rapera, gdzie publikowane były specjalnie przygotowane fotografie. Ostatecznie na Mixed Music Arts znalazło się dziesięć piosenek, do których Borygo nie zaprosił żadnych gości. Za większość produkcji na albumie odpowiada BAHsick.

Zgodnie z nazwą płyty – jest to materiał prezentujący przekrój różnych styli muzycznych w interpretacji Borixona.

Płyta jest stworzona dla każdego odbiorcy rapu, który odnajduje się w mieszaniu stylówek i podąża za ewolucją hip-hopu.

– czytamy w opisie albumu

Borixon – Mixed Music Arts – odsłuch albumu

Borixon wystąpi podczas Amfiteatr Hip Hop Festiwal w Opolu. Sprawdź, gdzie kupić bilety

Tego lata polscy raperzy staną na deskach kilku amfiteatrów w całej Polsce. Jednym z nich artystów będzie Borixon, który pojawi się w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu przy ul. Piastowskiej 14A 5 sierpnia. Start Amfiteatr Hip Hop Festiwal zaplanowano na godzinę 17:00. Oprócz ojca chillwagonu wystąpią także: KizoMalik MontanaSłońAvi & Louis VillainWac Toja oraz Diho. Bilety na Amfiteatr Hip Hop Festiwal znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Borixon publikuje drugi teledysk promujący album Mixed Music Arts, który ukazał się na rynku bez muzycznych zapowiedzi. Ojciec chillwagonu postawił na singiel Jadę w teren. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i […]

Borixon podczas Amfiteatr Hip Hop Festiwal w Opolu 05.08.2022

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →