kadr z klipu do utworu „3wagon”

Tede i Borixon ze wspólną płytą jeszcze tej wiosny!


20 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas koncertu premierowego, promującego album 3H: HAJP HAJS HEJT, Tede ogłosił, że ich wspólna płyta z Borixonem ukaże się jeszcze przed wakacjami tego roku.

Fiodor i Borys znów razem!

Wiele osób spodziewało się takiego scenariusza, niemniej oficjalne potwierdzenie niezwykle cieszy. Podczas sobotniego koncertu w warszawskim Remoncie, Tede wraz z obecnym na scenie Borixonem zapowiedzieli, że ich wspólny album, a raczej jego pierwsza część, ukaże się jeszcze przed wakacjami. Obaj raperzy już wcześniej sugerowali wydanie wspólnej płyty, jednak parę miesięcy temu TDF przyznał, że prace zostały przerwane. Projekt pozostawał w zawieszeniu, a jedynym wspólny utwór Tedego i Borixona po ich wielkim pojednaniu pozostaje 3wagon, nagrany wspólnie z ReTo jako chillwagon. Teraz jednak mamy pewność, że wspólny krążek weteranów polskiej sceny ukaże się. Zapowiedź o dwuczęściowym wydawnictwie może sugerować, że raperzy zdecydują się na podobne rozwiązanie jak Żabson i Young Igi wydając w taki sposób Amfisbenę. Na dwuczęściowe wydawnictwo zdecydował się zresztą sam Tede przy okazji płyty Kasablanca.

chillwagon – 3wagon

Tede zagra koncert w Opolu!

Już 24 marca Tede zagra w klubie Mango w Opolu! Szef ekipy Wielkie Joł zaprezentuje repertuar ze swojej nowej płyty 3H: HAJP HAJS HEJT jednak z pewnością nie zabraknie także starszych hitów z całego przekroju kariery rapera, zaczynając od płyty S.P.O.R.T. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl!

Podczas koncertu premierowego, promującego album 3H: HAJP HAJS HEJT, Tede ogłosił, że ich wspólna płyta z Borixonem ukaże się jeszcze przed wakacjami tego roku. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Fiodor […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →