materiały prasowe, fot. Paweł Fabjański

Ojciec chillwagonu znowu został tatą. Borixon zapowiedział nową hip-hopową grupę


05 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Trudno zliczyć, w ilu projektach brał udział Borixon. Założyciel chillwagonu nie kończy jednak z promocją kolejnych pokoleń raperów. Rekin zapowiedział kolejną grupę, która wkrótce wyda swój pierwszy singiel.

Borixon startuje z kolejnym projektem. Poznajcie Fave

Wczoraj w mediach społecznościowych Borixona pojawił się krótki film, w którym Borygo mówi o swoich dalszych planach. Jak informuje ojciec chillwagonu, postanowił powołać do życia kolejną grupę – Fave.

Zobacz: Kolejny rapowy boysband, ale za to jaki! Borixon myślał o stworzeniu supergrupy

Fave to jest nowy wave, pamiętajcie o tym

– powiedział Rekin.

Kielecki raper zapowiedział, że wkrótce Fave wyda swój pierwszy singiel zatytułowany Kredki. BRX wydaje się przekonany, że jego nowi podopieczni przynajmniej powtórzą sukces chillwagonu.

Na Instagramie pojawił się oficjalny profil grupy. W skład Fave wchodzi dwunastu artystów (wraz z Borygo). Wśród nich znaleźli się m.in. Waima, Diffi, mjonszu i yezus. Zanim Borixon oficjalnie ogłosił Fave, we wtorek opublikował snippet Kredek.

BRX na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 11 a 13 sierpnia odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. Pełny line-up prezentuje się następująco:

Przeczytaj także: Lech Polish Hip-Hop Festiwal 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy

lech polish hip-hop festival 2022 line-up
fot. materiały prasowe

Trudno zliczyć, w ilu projektach brał udział Borixon. Założyciel chillwagonu nie kończy jednak z promocją kolejnych pokoleń raperów. Rekin zapowiedział kolejną grupę, która wkrótce wyda swój pierwszy singiel. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Borixon wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →