kadr z teledysku „Młody ma to"

BUHAJKLAN, czyli nowi zawodnicy INTERNAZIOMALI, pokazują, że „Młody ma to” razem z Żabsonem i Waimą


22 lipca 2022

Podziel się newsem:

INTERNAZIOMALE powiększają szeregi. W towarzystwie Żabsona i Waimy z wytwórnią witają się BUHAJKLAN.

BUHAJKLAN dołączają do INTERNAZIOMALI

Dziś oficjalnie ogłoszono, że ekipa Żabsona się powiększa. Na kanale INTERNAZIOMALE ukazał się teledysk do utworu Młody ma to grupy BUHAJKLAN. Zespół tworzy trójka artystów: Chojak, Duszyn i ALLUV. Obok debiutantów wystąpił sam Żabson oraz inny jego podopieczny – Waima.

Zobacz: Żabson zamknie swoją ziomalską trylogię. Nowy album już w drodze

Autorem bitu do Młody ma to jest Friz. Mixem, masteringiem i realizacją wokali zajął się Wroobel z ramienia Nobocoto Studio. Klip nagrał i zmontował god.wifi, natomiast scenariusz i reżyseria to również dzieło Żaby.

BUHAJKLAN feat. Żabson, Waima – Młody ma to

Naczelny Internaziomal w cyklu Lato w Plenerze 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Lato w pełni, a w związku z tym imprezy plenerowe dominują wśród raperów. Do wyjątków nie należy Żaba, który w te wakacje odwiedzi kilka miast. Raper w ramach Lata w Plenerze 2022 pojawi się w Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie oraz Opolu. Oprócz Żabsona w Lublinie usłyszycie jeszcze Jacusia i Okiego, natomiast podczas opolskiego show Żabie towarzyszyć będzie tylko autor Produktu47. Wejściówki na koncerty Żabsona w ramach Lata w Plenerze 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Bilety szybko znikają, więc spieszcie się z kupnem!

Żabson to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce, którego koncerty są niezwykle dynamiczne i żywiołowe. Podczas występów nie zabraknie jego topowych ziomalskich utworów!

– zachęcają organizatorzy.

Żabson i Lato w Plenerze 2022 – sprawdź daty

  • 30 lipca – Poznań – Skwer Play
  • 20 sierpnia – Wrocław – Hotspot
  • 25 sierpnia – Lublin – Plener
  • 27 sierpnia – Opole – Amfiteatr Tysiąclecia

To jednak nie wszystkie koncerty, które odbędą się w ramach Lata w Plenerze. W ciągu wakacji odbędą się jeszcze koncerty Słonia, Dwóch Sławów, Guziora i innych artystów. Pełną listę wydarzeń oraz możliwość kupna biletów znajdziecie w Biletomat.pl.

INTERNAZIOMALE powiększają szeregi. W towarzystwie Żabsona i Waimy z wytwórnią witają się BUHAJKLAN. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex BUHAJKLAN dołączają do INTERNAZIOMALI Dziś oficjalnie ogłoszono, że ekipa Żabsona […]

Koncerty Żabsona w ramach Lata w Plenerze 2022

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →