kadr z klipu do utworu „Polski Karnawał” Żabsona i Young Igiego

Żabson zamknie swoją ziomalską trylogię. Nowy album już w drodze


22 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Żabson zapowiedział za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że jego najnowszy solowy album będzie zamknięciem trylogii zapoczątkowanej przez To Ziomal i kontynuowanej przez Internaziomala. Sprawdź szczegóły.

Żabson bezsprzecznie jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Stało się to w ostatnich latach głównie za sprawą współpracy w ramach grupy chillwagon, luźnego nielegala z ograniczonym nakładem zatytułowanego Ziomalski Mixtape oraz ostatniego duetu z Young Igim na płycie amfisbena. I choć Żabson nie próżnuje, od jego ostatniego solowego legalnego albumu Internaziomal miną w tym roku trzy lata. Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym roku doczekamy się nowego projektu od Żaby:

Happy 420! Właśnie zaczęliśmy prace nad solowym albumem, który zamyka Ziomalską trylogie. To Ziomal i Internaziomal to styl za którym tęsknicie, nie będę Wam za wcześnie obiecywał ale to co napisałem na nowy krążek to przebija wszystko do tej pory i to styl którym przekaże moje doświadczenie na scenie. Jaram się w chuj powrotem do studia i tym że gotujące się w mojej głowie pomysły wreszcie zostały zarejestrowane.

Nie znamy więc jeszcze żadnych szczegółów nowego albumu poza potraktowaniem go jako zamknięcie ziomalskiej trylogii cieszącej się wielką popularnością. To Ziomal pokrył się bowiem złotem, Internaziomale platyną, a od tego czasu popularność Żabsona nie spadła, a wręcz zdecydowanie wzrosła. Wystarczy przypomnieć, że spośród utworów wydanych do końca 2019 roku tylko jeden, Floyd Maywaether, przekroczył barierę 20 milionów odsłuchań w serwisie Spotify, a na samym Ziomalskim Mixtapie znajdziemy takich aż trzy: Sexoholik, Młody Boss i OBOK nagrane z Vladimirem Cauchemarem. Doliczmy do tego jeszcze luźny singiel Puerto Bounce, na którym ponownie pojawił się czeski raper, a także Kizo i ZeTha, czy nagrane z Young Leosią Jungle Girl i jak na dłoni widać, że Żabson jest na fali. To co? Kolejny legalny album i kolejna przekroczona granica sprzedażowa? Osobiście będę ciężko zdziwiony jeśli zakończenie trylogii ziomali nie osiągnie wyniku przynajmniej podwójnej platyny.

Żabson – Floyd Mayweather

Żabson zapowiedział za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że jego najnowszy solowy album będzie zamknięciem trylogii zapoczątkowanej przez To Ziomal i kontynuowanej przez Internaziomala. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Solowy powrót […]

Żabson na juwenaliowym koncercie w Kielcach!

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →