Okładka albumu

Żabson i Young Igi na 10. miejscu światowych debiutów Spotify z „amfisbeną”


20 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Spotify opublikowało ranking najchętniej słuchanej muzyki z ostatniego tygodnia. Żabson i Young Igi wraz ze swoim najnowszym wspólnym albumem uplasowali się jako 10. najczęściej odtwarzana premiera na całym świecie. Sprawdź szczegóły.

Żabson x Young Igi – kooperacja roku?

Wspólna płyta raperów niedostępna jest jeszcze w fizycznej sprzedaży. W tym wariancie będzie zawierać będzie osiem piosenek więcej. Kiedy będzie dostępna – tego jeszcze nie wiadomo, wiemy jednak, że dłuższą wersję albumu będzie można przesłuchać na streamingach w marcu, a ci, którzy zdecydują się na preorder w wersji deluxe, będą mieli szansę usłyszeć ją wcześniej. W przedsprzedaży możecie zamówić krążek tutaj.

Żaden z numerów z amfisbeny nie zawiera gościnnej zwrotki. Za produkcje odpowiadają m.in. @atutowyBorucci oraz Sir Mich. Autorzy albumu wyznali, że prace nad nim rozpoczęły się jeszcze przed tym, jak Young Igi nagrał wraz z Okim i Otsochodzi płytę OIO.

Jeśli spodziewaliście się po Żabsonie i Igim ognistych bangerów, to cóż, słuchając amfisbeny możecie się rozczarować. Jest to album wyjątkowo nastrojowy i wręcz refleksyjny – raperzy na nim za pośrednictwem swoich zwrotek wynurzają się o swoich nadziejach i obawach, o blaskach i cieniach życia w świetle reflektorów.

amfisbena – tracklista

Ziemia Na Marsie
James Bond
Nie Wszystek Umrę
Perfekcja
Icey
Kap Kap
Relax
#FreeBritney

amfisbena – odsłuch albumu

Przeczytaj także: Young Leosia przekazuje 50 tys. złotych na rzecz fundacji Inspiring Girls Polska

żabson young igi def jam recordings poland amfisbena
Żabson i Young Igi, źródło: kadr z klipu

Żabson i Young Igi podbijają zestawienia słuchalności

Taki post pojawił się na oficjalnym Instagramie platformy Spotify. Wynika z niego, że amfisbena to 10. najchętniej słuchana premiera na całym świecie! Z pewnością są to imponujące liczby. Gratulujemy i życzymy duetowi jeszcze więcej sukcesów!

Spotify opublikowało ranking najchętniej słuchanej muzyki z ostatniego tygodnia. Żabson i Young Igi wraz ze swoim najnowszym wspólnym albumem uplasowali się jako 10. najczęściej odtwarzana premiera na całym świecie. Sprawdź szczegóły. Żabson x Young Igi – kooperacja roku? Wspólna płyta raperów niedostępna jest jeszcze w fizycznej sprzedaży. W tym wariancie będzie zawierać będzie osiem piosenek […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →