„Mordo Weź” – Malik Montana łączy siły z legendą niemieckiej sceny


07 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Malik Montana sukcesywnie powiększa swoją dyskografię o kolejne zagraniczne kooperacje. Tym razem reprezentant GM2L połączył siły z legendą niemieckiej sceny – LX’em z zespołu 187 Strassenbande.

Business is business

malik montana
Fot. Wojtek Koziara

W połowie czerwca pisaliśmy o tym, że Malik Montana zakasa rękawy na kolejne zagraniczne kooperacje. Wszystko to z powodu zdjęć, które raper zamieścił na swoim Instagramie, gdzie pozował do nich z takimi raperami jak Eight O, czy Gzuz i LX ze 187 Strassenbande. Jak się dziś okazało nasze przypuszczenia okazały się słuszne, bowiem to właśnie numeru z LX’em przyszło nam posłuchać na początek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@lx_offiziell @hany439 @eightobbg

Post udostępniony przez Malik Montana (@donmalikmontana)

Malik Montana x Lx – Mordo Weź

Bit do Mordo Weź wyprodukował OLEK, który od wielu lat produkuje podkłady nie tylko dla Malika, ale dla sporej części czołówki polskiej sceny hip-hopowej. Natomiast jeżeli nie za bardzo wiecie kim jest LX, już tłumaczę.

LX to członek 187 Strassenbande, czyli kultowej, a wręcz legendarnej grupy na niemieckiej scenie. 187 powstało w 2006 roku i w swoich szeregach zrzesza czołówkę raperów pochodzących z Hamburga. Ponadto, w jej skład wchodzą także grafficiarze, a także producenci muzyczni. Jeżeli chodzi o ich twórczość, to w swoich tekstach członkowie 187 skupiają się głównie na gangsterskiej stronie życia w Hamburgu.

LX & Maxwell – Strassenbande

Dalsze kooperacje Malika Montany w drodze?

Tak jak pisałem na początku, ze zdjęć zamieszczanych przez Malika wywnioskować możemy, że kolejne zagraniczne kooperacja są tylko kwestią czasu. Warto także przypomnieć, że członek GM2L na swoim koncie ma utwory z takimi raperami jak HaftbefehlMilionair, czy Bonez, którzy pojawili się na ostatnim długogrającym krążku MalikaImport / Export.

Wyświetl ten post na Instagramie.

From Hamburg with Love

Post udostępniony przez Malik Montana (@donmalikmontana)

Trzeba przyznać, że współprace muzyczne Malika Montany robią wrażenie. Natomiast słowa Żabsona, że Malik ma spory wpływ na rozwój polskiego rapu nie były tylko słowami rzuconymi na wiatr.

Malik Montana sukcesywnie powiększa swoją dyskografię o kolejne zagraniczne kooperacje. Tym razem reprezentant GM2L połączył siły z legendą niemieckiej sceny – LX’em z zespołu 187 Strassenbande. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Miejski Hip Hop Festiwal w Giżycku | 15.08.2020

Biletomat.pl
od 79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →