“INTERNAZIOMALE” – Żabson udostępnił film dokumentujący pracę nad albumem “Internaziomal”.


04 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

75 minut, tyle dokładnie trwa film dokumentalny przygotowany przez Żabsona i jego ekipę. Z materiału dowiemy się między innymi jak powstawał jego ostatni krążek – Internaziomal.

Żabson i jego INTERNAZIOMALE

Jakiś czas temu fani Żabsona mogli nabyć wyjątkowe DVD na którym znajdował się film dokumentujący pracę rapera nad albumem Internaziomal. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, limitowany pakiet (bluza + DVD) wyprzedał się bardzo szybko.

Jednakże dla wszystkich fanów Żabsona, którzy nie zdołali zakupić pakietu, mamy świetną informację. Bowiem film dokumentalny pod tytułem INTERNAZIOMALE, wczoraj wieczorem wylądował na YouTube.

W filmie oprócz materiałów zza kulis powstawania albumu Internaziomal, znajdziemy obrazki z trasy koncertowej rapera, a także luźne rozmowy i spotkania Żabsona z przyjaciółmi i innymi raperami.

Ponadto, reprezentant chillwagonu w opisie pod filmem podkreślił, że sceny w dokumencie nie były w żaden sposób reżyserowane. No cóż, przygotujcie sobie wolne 75 minut i poznajcie świat ekipy Żabsona od środka.

Cześć, tu Żabson. To jest film dokumentujący pracę nad albumem Internaziomal, trasę koncertową, naszą przyjaźń oraz nałóg marihuanowy. Sceny nie są reżyserowane. Dialogi nie są ocenzurowane. To ekipa INTERNAZIOMALE i nasze życie.

Żabson

INTERNAZIOMALE (FILM DOKUMENTALNY)

Nieudany eksperyment?

Konkurs 30/30 Żabson
Żabson – Internaziomal – okładka albumu

30 października 2019 roku na półkach sklepowych pojawił się Internaziomal. Żabson, o swoim drugim legalnym krążku mówił, że jest to album, który miał na celu pokazać, że muzyka jest więzią łączącą różnych ludzi z różnych środowisk i całego świata.

Koncept obrany przez Żabsona przy tworzeniu tego albumu zrealizowano w stu procentach i za to trzeba go mocno pochwalić. Mamy tu bowiem featuringi gości z Czech, Wielkiej Brytanii, Włoch, czy Stanów Zjednoczonych. Nie zabrakło także przedstawicieli polskiej sceny, z Borixonem, Szpakiem i Whitem 2115 na czele.

Czy jednak taka mieszanka artystów brzmi dobrze? Zdania na ten temat są mocno podzielone. Jedni mówią, że krążek jest bardzo nierówny, a połowa utworów mogłaby w ogóle się nie ukazać. Innym jednak album się podoba, o czym świadczy chociażby Złota Płyta, którą przyznano raperowi za ten krążek.

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na wyrobienie sobie opinii, jest po prostu przesłuchanie albumu. Znajduje się na nim aż 16 utworów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Żabson – Internaziomal – odsłuch albumu

75 minut, tyle dokładnie trwa film dokumentalny przygotowany przez Żabsona i jego ekipę. Z materiału dowiemy się między innymi jak powstawał jego ostatni krążek – Internaziomal. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →