materiały promocyjne

Kieleckie Juwenalia w gwiazdorskiej obsadzie


09 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już 20 maja podczas kieleckich Juwenaliów wystąpią Guzior, Kizo i Żabson. Dla wszystkich fanów hip-hopu to pozycja obowiązkowa. Sprawdź szczegóły tego niezwykłego wydarzenia z gwiazdorską obsadą.

Kieleckie Juwenalia w gwiazdorskiej obsadzie

Już 20 maja na jeden wieczór Kielce staną się polską stolicą hip-hopu. Wszystko za sprawą prawdziwie gwiazdorskiej obsady tutejszych Juwenaliów. Specjalnie z tej okazji dla kieleckiej publiczności wystąpią Guzior, Kizo oraz Żabson. Możliwość usłyszenia na żywo Guziora będzie wyjątkową gratką szczególnie dla fanów nieco poważniejszego podejścia do hip-hopu. PLEŚN, ostatni album pochodzącego z Wrocławia rapera, swoim klimatem przenosi w najciemniejsze zakamarki wyobraźni. Nie oznacza to jednak, że nie będzie to również okazja do dobrej zabawy. Lista bangerów w dyskografii Guziora jest bardzo długa, a otwierają ją takie hity jak FALA, BLUEBERRY czy Ninja. Jeśli natomiast chodzi o Kizo i Żabsona, członków ekipy chillwagon, ich renoma koncertowa jest powszechnie znana. Kizo to król letnich hitów, którego Disney był punktem obowiązkowym każdej imprezy w 2021 roku. W czerwcu 2022 roku ukaże się jego najnowszy album Ostatni taniec i mamy przeczucie, że znajdzie się na nim parę utworów, które zawładną parkietami już tego lata. Może w Kielcach usłyszymy je przedpremierowo? Raperem, który zamknie tegoroczne Kieleckie Juwenalia będzie Żabson – związany z kieleczczyzną artysta jest jednym z najbardziej charakterystycznych traperów w Polsce. Jego hity Floyd Mayweather, Księżniczki czy SEXOHOLIK zna każdy słuchacz rapu w Polsce. A może pojawienie się w Kielcach w jednym czasie z Kizo będzie okazją do usłyszenia na żywo obu raperów w ich wspólnym utworze Puerto Bounce? Warto pojawić się 20 maja na Juwenaliach i to sprawdzić!

Żabson, Kizo, Zetha, Vladimir Cauchemar – Puerto Bounce

Kup bilety na kieleckie Juwenalia!

Kieleckie Juwenalia 2022 wystartują 20 maja o godzinie 18:30 w Amfiteatrze Kadzielnia. Nie możecie tego przegapić! Bilety na to wydarzenie kupicie na stronie biletomat.pl w osobnych cenach dla studentów oraz osób niestudiujących. Do zobaczenia w Kielcach!

Plakat promujący kieleckie Juwenalia 2022

Kieleckie Juwenalia w gwiazdorskiej obsadzie

Już 20 maja podczas kieleckich Juwenaliów wystąpią Guzior, Kizo i Żabson. Dla wszystkich fanów hip-hopu to pozycja obowiązkowa. Sprawdź szczegóły tego niezwykłego wydarzenia z gwiazdorską obsadą. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →