kadr z teledysku „Trapollo"

“Internaziomal” nie tylko z nazwy. Żabson pracował nad nowym albumem zagranicą

Obserwuj nas na instagramie:

Żabson niedawno ogłosił, że jego nowy krążek jest w drodze. Teraz dowiedzieliśmy się, że nagrywki miały miejsce poza granicami naszego kraju. Sprawdź szczegóły.

Żabson o pracach nad nową płytą

Ostatnio z ekipą odwiedziliśmy Mediolan, aby pracować nad moim nowym albumem. Nie obijaliśmy się, z Wrooblem nagrałem 5 nowych numerów, a 2 z nich na pewno trafią na płytę.

To był mój ósmy raz w Mediolanie, kocham to miasto i zawsze daje mi ono dużo inspiracji, więc i tym razem nie zawiodło. Jakie europejskie miasto powinienem odwiedzić jako następne w poszukiwaniu inspiracji?

– powiedział artysta

To jednak nie wszystko, co wiemy o nowej produkcji rapera. Choć szczegóły takie jak data wydania czy tracklista nie są jeszcze znane, to Żabson ujawnił już kilka informacji. Przede wszystkim: nowy krążek ma być zamknięciem Ziomalskiej Trylogii, na którą składają się albumy To Ziomal i Internaziomal.

Właśnie zaczęliśmy prace nad solowym albumem, który zamyka Ziomalską trylogię. To Ziomal i Internaziomal to styl za którym tęsknicie, nie będę Wam za wcześnie obiecywał ale to co napisałem na nowy krążek to przebija wszystko do tej pory i to styl którym przekaże moje doświadczenie na scenie. Jaram się w chuj powrotem do studia i tym że gotujące się w mojej głowie pomysły wreszcie zostały zarejestrowane.

– wyznał wcześniej Żabson podczas Q&A na Instagramie

Ostatnie ruchy Żabsona

Dotychczasową dyskografię opocznianina zamyka wydana wspólnie z Young Igim amsifbena. Artyści po wydaniu krążka ruszyli w Polskę z trasą koncertową, która dokumentowana była vlogami. W sieci ukazały się cztery filmiki przedstawiające tour od kuchni. Wszystkie są dostępne do obejrzenia na kanale Internaziomali.

Żabson Young Igi
Żabson, fot. Julia Niemiec

Przeczytaj także: Young Leosia ruszyła z własną kolekcją ubrań

Żabson niedawno ogłosił, że jego nowy krążek jest w drodze. Teraz dowiedzieliśmy się, że nagrywki miały miejsce poza granicami naszego kraju. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Żabson […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →