kadr z teledysku „Szklanki" Young Leosi

Young Leosia ruszyła z własną kolekcją ubrań

Podziel się newsem:

Young Leosia dodała posta na Instagramie, który odsyła do strony internetowej, gdzie dostępne są ekskluzywne ubrania sygnowane jej pseudonimem. Sprawdź!

Kolekcja modowa Young Leosi

Co przygotowała dla nas podopieczna Żabsona? Na stronie Snipes dostępne są niemal wszystkie elementy garderoby – od butów poprzez bluzy, czapki i spodnie. Czy linia odzieżowa Young Leosi okaże się być hitem równie wielkim co jej muzyka? Już niedługo się przekonamy!

Ostatnie ruchy raperki

Niedawno w sieci znalazły się trzy wspólne kawałki Young Leosi z Matą: CICHO, WYSPA NADZIEI oraz KC. To jednak nie wszystko – artyści wraz z opublikowaniem piosenek zainaugurowali rozpoczęcie działalności założonej wspólnie Fundacji 420.

Fundacja 420 to przestrzeń dla wszystkich fanów muzyki, którzy chcą się przyłączyć do ruchu na rzecz depenalizacji konopi w Polsce. Muzyka to dla nas naturalna, uniwersalna forma przekazu, która potrafi łączyć ludzi w ramach wspólnej idei. I to przez nią, razem z zaproszonymi do naszego ruchu artystami, chcemy zmieniać przestarzałe stereotypy na temat konopi. A razem z jej fanami współtworzyć społeczność, która będzie te stereotypy obalać. Skupimy się na tworzeniu muzyki, z której dochód przekażemy na realizację celów Fundacji 420.

Cele:

– promocja pozytywnego wpływu, jaki przyniesie zmiana prawa

– edukacja naszego społeczeństwa, kim są dzisiejsi konsumenci konopi

– rozrywka – będziemy dostarczać tyle samo wiedzy co rozrywki.

– ogłosili muzycy
young leosia rok tygrysa
Young Leosia, źródło: kadr z teledysku Piątek Wieczór

Young Leosia zagra podczas XX Edycji mazury Hip Hop Festiwal 2022 – sprawdź, gdzie kupić bilety

W dniach 14-16 lipca w giżyckiej Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 odbędzie się jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W Giżycku wystąpią m.in. LeosiaOliwka BrazilPaluchKizoGuzior czy Malik Montana. Z czterech pul sprzedaży dostępna jest na ten moment tylko ostatnia, więc polecamy nie zwlekać z zakupem wejściówek!

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– przekonują organizatorzy

Young Leosia dodała posta na Instagramie, który odsyła do strony internetowej, gdzie dostępne są ekskluzywne ubrania sygnowane jej pseudonimem. Sprawdź! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →