kadr z aftermovie po Polish Hip-Hop Festival 2019

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy


01 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 ogłosił szczegółowy plan tego trzydniowego święta polskiego rapu odbywającego się w Płocku. Sprawdź szczegóły.

Święto polskiego hip-hopu powraca

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 powraca! Jeden z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych rapowych festiwali w Polsce wystartuje już 11 sierpnia. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, jako że to powrót po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią. Organizatorzy nie próżnowali i zadbali zarówno o bogaty line-up, jak i ciekawe wydarzenia towarzyszące koncertom. Jednym z nich będzie otwierające cały festiwal Betclic Rap Royale, zapowiadające się na przełomowy event dla historii freestyle’u w Polsce. Wszystko za sprawą pierwszej w historii tak dużej wygranej. Mowa bowiem o 30 tysiącach złotych. Jeśli chodzi o line-up koncertowy, ten prezentuje się bardzo okazale. Wystarczy powiedzieć, że znajduje się w nim ponad 100 artystów, którzy zostali podzieleni na trzy główne sceny: Open Stage, Tent Stage oraz Circus Stage, a także pomniejsze sceny DJ-skie: Let’s Stage, Red Bull Contenair Stage, Capitan Contenair Stage oraz Lech Stairs Stage. Sprawdźcie niżej pełny timetable:

Timetable płockiego festiwalu

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy
Czwartek 11 sierpnia
Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy
Piątek 12 sierpnia
Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy
Sobota 13 sierpnia

Kup bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 to idealna okazja, by zobaczyć swoich ulubionych artystów na żywo w jednym miejscu. Wśród gwiazd bogatego line-upu festiwalu znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 ogłosił szczegółowy plan tego trzydniowego święta polskiego rapu odbywającego się w Płocku. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Święto polskiego […]

Bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →