kadr z aftermovie po Polish Hip-Hop Festival 2019

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy


01 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 ogłosił szczegółowy plan tego trzydniowego święta polskiego rapu odbywającego się w Płocku. Sprawdź szczegóły.

Święto polskiego hip-hopu powraca

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 powraca! Jeden z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych rapowych festiwali w Polsce wystartuje już 11 sierpnia. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, jako że to powrót po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią. Organizatorzy nie próżnowali i zadbali zarówno o bogaty line-up, jak i ciekawe wydarzenia towarzyszące koncertom. Jednym z nich będzie otwierające cały festiwal Betclic Rap Royale, zapowiadające się na przełomowy event dla historii freestyle’u w Polsce. Wszystko za sprawą pierwszej w historii tak dużej wygranej. Mowa bowiem o 30 tysiącach złotych. Jeśli chodzi o line-up koncertowy, ten prezentuje się bardzo okazale. Wystarczy powiedzieć, że znajduje się w nim ponad 100 artystów, którzy zostali podzieleni na trzy główne sceny: Open Stage, Tent Stage oraz Circus Stage, a także pomniejsze sceny DJ-skie: Let’s Stage, Red Bull Contenair Stage, Capitan Contenair Stage oraz Lech Stairs Stage. Sprawdźcie niżej pełny timetable:

Timetable płockiego festiwalu

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy
Czwartek 11 sierpnia
Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy
Piątek 12 sierpnia
Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy
Sobota 13 sierpnia

Kup bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 to idealna okazja, by zobaczyć swoich ulubionych artystów na żywo w jednym miejscu. Wśród gwiazd bogatego line-upu festiwalu znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 ogłosił szczegółowy plan tego trzydniowego święta polskiego rapu odbywającego się w Płocku. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Święto polskiego hip-hopu powraca Lech […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →